انستیتو زبان فرانسه میلاد


انستیتو میلاد از معدود موسسات تخصصی آموزش زبان فرانسه در کشور است که تنها بر روی آموزش زبان فرانسه تمرکز دارد. این وجه تمایز باعث شده در طی چهار سال اخیر، انستیتو میلاد تبدیل به یکی از قطب‌های آموزش زبان فرانسه در کشور گردد. همچنین در انستیتو میلاد می‌توانید تمامی مراحل ادامه تحصیل در کشور فرانسه را از صفر تا صد انجام دهید.

انستیتو میلاد با بهره‌گیری از استادان جوان، باتجربه، پر انرژی و با انگیزه، برگزار کننده دوره‌های حضوری و آنلاین زبان فرانسه در کشور است. دوره‌های انستیتو میلاد با استفاده از کارآمدترین متدهای آموزشی و بر پایه تقویت هر چهار مهارت زبانی ارائه می‌گردد:

  • دوره‌های عمومی آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین و حضوری، برای بزرگسالان و کودکان
  • دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین المللی مانند TEF, TCF, TEFAQ, DELF, DALF و مصاحبه سفارت
  • دوره‌های بحث آزاد ویژه تقویت مکالمه
  • دوره‌های عادی، فشرده و فوق فشرده، کلاس‌های گروهی با تعداد نفرات پایین
  • آمار بالای قبولی آزمون‌های بین المللی

متدهای آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان فرانسه میلاد

در آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد روش های آموزشی بر کتاب ها اولویت دارند. بدین ترتیب که سعی بر این است که  متقاضی در انتهای هر سطح به صورت  ملموس و واقعی در هر چهار قابلیت زبانی در سطح مورد نظر قرار بگیرید. هدف از دوره ها، فقط شروع و تمام کردن کتاب های آموزشی نیست بلکه  رسیدن به سطح مورد نظر است. در انتهای هر ترم کوئیز و در انتهای هر سطح، برای زبان آموزان، آزمونی جامع و استاندارد ترتیب داده تا به صورت واقعی سطح ایشان مشخص گردد و در ادامه بر روی  نقاط ضعف و قوت شان کار شود.انتخاب کتاب های آموزشی در انستیتو زبان میلاد، بر اساس کتاب های آموزشی مورد استفاده در مدارس زبان کشورهای فرانسه و سوئیس می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه ایران؟؟

با توجه به فراهم آوری امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و کادر مجرب اداری و آموزشی، همه روز و با سرعت در راه رسیدن به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه کشور گام بر می داریم. هر چند که بسیاری از زبان آموزان ما که سابقه تحصیل در موسسات دیگری دارند، همین الان نیز این عنوان را به انستیتو زبان میلاد نسبت می دهند.

بدیهی است هدف هر مجموعه ای کسب درآمد می باشد. اما ما در آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد به صورت عملی ثابت نموده‌ایم که این موضوع در درجه اهمیت بسیار پایینی برایمان قرار داشته و هدف اول رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعین از کیفیت خدمات آموزشی و سایر خدمات است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...