آموزشگاه زبان نصیر گوهردشت


آموزشگاه زبان نصیر کرج در سال 1375 توسط استاد منصور میرآقا وآقای دکتر حسام میرآقا در گوهردشت کرج (شعبه مرکزی) تاسیس شد. آموزشگاه زبان نصیر کرج با 35 زبان آموز فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست با گسترش فعالیت خود و تعداد شعب به بزرگترین مؤسسه زبان استان البرز از نظر تعداد زبان آموز تبدیل شود. در ابتدا آموزشگاه نصیر همانند دیگر آموزشگاه های دیگر از ساختمان های ویلایی یا آپارتمانی استفاده می کرد که این ساختمان ها برای آموزش ایده آل نبودند و مدیریت این موسسه تصمیم گرفت تا نسبت به ساخت مجتمع های آموزشی بزرگ در سراسر کرج و تهران، اقدام نماید.

در حال حاضر موسسات زبان نصیر دارای 7 ساختمان دائمی (گوهردشت، درختی، عظیمیه، مهرشهر، فردیس، انوشیروان و تهران شهرک راه آهن(شهرک گلستان)) می باشد و در حوزه آموزش آنلاین از سراسر دنیا زبان آموز آموزش می دهد. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در کرج مراجعه نمایید.

از ویژگی های آموزشگاه زبان نصیر می توان به برخورداری از مرکز IELTS CENTER  اختصاصی و برگزاری آزمون های IELTS MOCK  به صورت منظم، مجهز بودن به سیستم برق UPS، دارا بودن گواهی کیفیت آموزشی ISO، مجهز به اینترنت فوق پر سرعت، سرورهای اختصاصی و آنتن و دکل های مخابراتی پیشرفته، سالن های کنفرانس و سمینار مجهز و تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش مطلوب) اشاره کرد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
  • ممنون
    عالی