آموزشگاه زبان پردیسان شعبه پیروزی


آموزشگاه زبان پردیسان دارای 10 شعبه فعال در تهران بوده و شعبه میدان ولیعصر به عنوان شعبه مرکزی فعالیت دارد. آموزشگاه پردیسان در سال 1395 با همکاری اساتید برتر فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرد. آموزشگاه زبان پردیسان شعبه پیروزی یازدهمین شعبه‌ی این موسسه می باشد. که در سال 1401 در شرق تهران تاسیس گردید. شعبه پیروزی آموزشگاه دارای دسترسی آسان به مناطقی همچون خیابان پرستار، نبرد شمالی و جنوبی، افسریه و بلوار ابوذر و شهید محلاتی و نیرو هوایی می‌باشد. همچنین شعبه‌ پیروزی آموزشگاه زبان پرديسان دارای دسترسی آسان به ایستگاه های مترو‌ی نیروهوایی و نبرد و همچنین ایستگاه اتوبوس‌های BRT پیروزی است. اگر مایل به مشاهده ی سایر آموزشگاه های زبان در شرق تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در شرق تهران مراجعه نمایید.

دوره های آموزشگاه زبان پردیسان

دوره های آموزشگاه زبان پردیسان به دو شیوه ی حضوری و غیر حضوری(آنلاین) برگزار می شود. کلاس های مکالمه زبان انگلیسی،فرانسه ،آلمانی ،ترکی استانبولی از جمله ی این کلاس ها هستند. اگر در جست و جوی کلاس آیلتس در تهران یا استان های دیگر هستید، به دسته بندی مربوط به کلاس آیلتس مراجعه نمایید.

نحوه برگزاری دوره های آموزشگاه زبان پردیسان به صورت آنلاین، حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی می باشد. همچنین دوره ها و کلاس های اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات، شرکت ها و نهادها،مدارس و مهدکودک ها نیز از جمله خدمات خاص این آموزشگاه می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...