موسسه زبان پارسا


موسسه زبان پارسا در سال 1380 با هدف آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی تاسیس شد. موسسه زبان پارسا به منظور ارتقا سطح آموزشی همیشه سعی در بروز نگه داشتن تجهیزات آموزشی و زیباسازی فضای آموزشی موسسه داشته است.

اولین موسسه زبان شیراز با تنوع زیاد زبان‌های آموزشی (۱۴ زبان) بدون شک پارسا می‌باشد. تضمین قدرت آموزشی اساتید و کیفیت بالای آموزش به همراه فضای آموزشی آرام در کنار بهترین نرخ شهریه بزرگترین کمک را در اختیار زبان‌آموزان قرار داده است.

زبان آموزان می‌توانند بدون پرداخت وجه در جلسه اول هر کدام از زبان ها شرکت کنند و در صورت تمایل و رضایت با خیال راحت و بدون ابهام در کلاس زبان دلخواه خودشان ثبت‌نام نمایند.

موسسه زبان پارسا در زمینه آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند، تدریس زبان انگلیسی در شیراز تحت نظارت بهترین مربیان و اساتید آموزش زبان انگلیسی انجام می شود بنابراین شما بدون دغدغه می توانید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. مطمپن باشید که بهترین تجربه شما برای یادگیری می باشد.

تدریس آیلتس در شیراز برای اولین بار با متد ELS در آموزشگاه زبان پارسا به این صورت است که دو استاد به صورت همزمان در کلاس آموزش می‌دهند. دوره آموزش آیلتس (آمادگی آزمون آیلتس) توسط تیم مدرسان آیلتس پارسا سطوح در ۳۰ جلسه برگزار می شود.

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه زبان پارسا در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. موسسه زبان پارسا در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی به شما کمک می کند. تدریس زبان ترکی استانبولی در شیراز تحت نظارت بهترین مربیان و اساتید آموزش زبان ترکی استانبولی انجام می شود. بنابراین شما بدون دغدغه می توانید به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. بهترین تجربه شما برای یادگیری زبان ترکی می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...