آموزشگاه پویا اندیش


آموزشگاه پویا اندیش

آموزشگاه پویا اندیش در پاسداران یکی از مراکز تخصصی آموزش آنلاین و حضوری در زمینه هنر است. آموزشگاه پویا اندیش در حوزه ی هنر های تجسمی، عکاسی و تصویر برداری، آموزش نرم افزار، طراحی لباس، طراحی داخلی، طلاسازی و طراحی جواهرات و کودکان و نوجوانان فعالیت دارد.

ساعت کاری آموزشگاه پویا اندیش از ساعت 9 صبح الی 7 عصر است. آموزشگاه پویا اندیش همه ی روز های هفته حتی پنج شنبه و جمعه در ساعات ذکر شده باز است. در صورت داشتن سوال در خارج از ساعات کاری می توانید سوالات خود را در تلگرام یا واتس اپ بگذارید تا در ساعات اداری مسئولین آموزشگاه پاسخگو باشند. برای اطلاع از رویدادهای هنری و ورکشاپ های رایگان و آموزش‌های کوتاه هنری می توانید صفحه اینستاگرام آموزشگاه پویا اندیش را دنبال کنید. همچنین برای اطلاع از تاریخ شروع کلاس ها و دوره ها می توانید عضو کانال تلگرام پویا اندیش شوید.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه پویا اندیش

همانطور که در بالا گفته شد آموزشگاه پویا اندیش در حوزه های هنری گسترده ای فعالیت دارد. از جمله کلاس های پرتقاضا در پویا اندیش می توان به کلاس فتوشاپ، کلاس عکاسی، کلاس اتوکد، کلاس نقاشی، کلاس جواهر سازی، کلاس ICDL و ... اشاره کرد. اگر علاقه مند به هنر و نقاشی هستید برای مشاهده لیست بهترین کلاس های نقاشی در تهران می توانید به صفحه کلاس نقاشی در تهران مراجعه نمایید.

هدف اصلی وبسایت آموزشگاهان معرفی آموزشگاه های مخلتف و خدمات آن ها در کنار هم است تا شما عزیزان بتوانید آموزشگاه ها را در کنار هم ببینید و با هم مقایسه کنید و بهترین آن را انتخاب کنید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...