موسسه تخصصی زبان کوییک


موسسه تخصصی زبان کوییک (Quick) با بهره‌گیری از سریع ترین و بهترین متد آموزش زبان در کناراساتید مجرب، حرفه ای و متعهد، ارائه دهنده بهترین و متمایزترین خدمات آموزشی به داوطلبان یادگیری زبان‌ انگلیسی می باشد. موسسه تخصصی زبان کوییک با نگاه کاملا تحقیقاتی کار خود را آغاز نموده است و به همین دلیل زبان‌آموزان تمامی سطوح بهترین نتایج را در این موسسه کسب نموده‌اند.

اساتید مجرب موسسه تخصصی زبان کوییک (با سابقه‌ی تدریس در دانشگاه‌ها و موسسات برتر تهران) که دوره‌های ویژه‌ی تربیت مدرس ما را گذرانده‌اند تا به بهترین و سریع‌ترین نحو ممکن یاری‌رسان زبان‌آموزان گرامی در مسیر نیل به اهداف خود باشند. اصرار بر لهجه‌ی فوق‌العاده‌ی مدرسین که منتج به لهجه‌ی مناسب زبان‌آموزان می شود از جمله مواردی است که همواره مدنظر داریم. علاوه بر سواد و توانایی انتقال مطلب، آن چه اساتید کوئیک را برتری می بخشد تعهد به یادگیری زبان‌آموز و سیستم منحصر‌بفرد موسسه تخصصی زبان کوییک می باشد. فضای آموزشی مناسب از جمله فاکتورهایی است که همواره جز اولویت‌های ما بوده و توانسته‌ایم فضایی شیک و در خور‌ شان زبان‌آموزان خود را فراهم آوریم.

این نکته این امکان را برای افرادی فراهم می‌آورد که در طول روز بسیار پرمشغله هستند و ترجیح می‌دهند در ساعات خاص‌تری کلاس خود را داشته باشند. این ویژگی استقبال افراد بسیاری از جمله پزشکان، مهندسین، متخصصین و تجار را به همراه داشته است. همچنین به منظور حصول اطمینان زبان‌آموزان از انتخاب بهترین گزینه، مشاوره و تعیین سطح رایگان را وظیفه‌ی خود می‌دانیم. در صورت تمایل برای مشاهده سایر آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...