موسسه زبان رادین


موسسه هوشمند و مدرن رادین مفتخر است كه با بیش از 15 سال سابقه علمی و آكادمیک در میان موسسات آموزش زبانهای خارجی در ایران، فراگیران و علاقمندان  به یادگیری زبان های خارجه به دلیل تمرکز بر کاربردی بودن دوره ها درخشیده و اعتماد عموم را جلب کرده است. موسسه زبان رادین با داشتن دانش مدیریت آموزشی با بیش از دو دهه فعالیت آموزش زبان “اثرگذار ” جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش اکثر  زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی، عربی، روسی، چینی، هلندی، کره ای و …)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در دو بخش حضوری و آنلاین در سرتاسر ایران و خارج از کشور به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

زبان رادین به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش زبان در شهر شیراز، ارائه کننده ی دوره‌های آموزشی زبان های خارجه با تاکید بر پیشرفت موثر می باشد. در آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت است. اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و … تخصصی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان  رادین را از دیگر موسسات متمایز می‌کند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. بسیاری از زبان آموزان، آموزشگاه زبان رادین را ، به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...