آموزشگاه عکاسی رایانه کلیک


آموزشگاه  عکاسی و تصویر برداری رایانه کلیک در سال 1384، در کرج افتتاح شد. آموزشگاه رایانه کلیک در راستای آموزش افراد علاقمند به عکاسی، فیلمبرداری، میکس و مونتاژ فیلم و فتوشاپ تخصصی (ادیت عکس) فعالیت می کند. رایانه کلیک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  استان البرز است و این دوره ها را با ارائه مدرک معتبر فنی‌ و‌ حرفه‌ای برگزار می کند. ساعت کاری آموزشگاه  رایانه کلیک همه روزه از ساعت 10 صبح الی ۲۰  بعد از ظهر می باشد.  تعداد قابل توجهی از هنرجویان فارغ التحصیل و  توانمند این آموزشگاه در شهرهای مختلف ایران و خارج از ایران مشغول به کار و ارائه خدمات عکاسی، تصویربرداری، میکس و مونتاژ و فتوشاپ هستند. برای مشاهده ی سایر آموزشگاه های عکاسی در کرج می توانید به صفحه ی کلاس عکاسی در کرج مراجعه نمایید.

در این آموزشگاه تمامی وسایل مورد نیاز از جمله کامپیوترهای پیشرفته، دوربین های حرفه ای، انواع لنز و فیلتر، آتلیه کامل، تجهیزات کامل نورپردازی و فیلمبرداری، آخرین ورژن نرم افزارهای مرتبط و کتاب و سی دی های آموزشی لازم در اختیار هنرجویان گرامی قرار دارد.

دوره های آموزشی آموزشگاه رایانه کلیک کرج

دوره های آموزشی آموزشگاه رایانه کلیک کرج در زمینه های آموزش نظری و عملی در رشته های عکاسی، عکاسی مدلینگ، تصویربرداری و میکس و تدوین با نرم افزارهای (پریمیر، ادیوس، افترافکت) و فتوشاپ آتلیه ( رتوش تصاویر و طراحی آلبوم دیجیتال، کار با فیلترها و تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ و صدها سرفصل دیگر) و فتوشاپ پیشرفته (PHOTO MANIPULATION)، لایت روم است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...