آموزشگاه نقاشی سیمرغ


آموزشگاه نقاشی سیمرغ واقع در خیابان شهید بهشتی کرج، دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد، فعالیت خود را در زمینه آموزش طراحی و نقاشی بزرگسالان و همچنین آموزش نقاشی کودکان در کرج از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده و به عنوان اولین مرکز فوق تخصصی پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان در کرج، تا کنون بیش از هزاران هنرجو در رشته های مختلف هنری آموزش داده است تا سهم کوچکی در راه رشد و اعتلای فرهنگ برداشته باشد.

 آموزشگاه نقاشی سیمرغ، بصورت حرفه ای و تخصصی زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری، کارشناس ارشد نقاشی و مدرس دانشگاه با بیش از 40 سال سابقه هنری و آموزشی، در حوزه نقاشی بزرگسالان و کودکان و در تکنیک های مختلف، دوره‌های آموزشی متعددی را از بدو تاسیس تا کنون با بیش از ربع قرن تجربه برگزار می نماید.

 کلاس های آموزشگاه نقاشی سیمرغ در فضایی مناسب برگزار می گردد. در انتخاب محل و طراحی فضا، سعی گردیده محیطی فراهم شود که هنرجو نهایت بازدهی را کسب نماید. سیاست کاری اساتید آموزش نقاشی، بر پایه رضایتمندی هر دو طرف هنرجو و استاد استوار میباشد. بنابراین سعی گردیده تمامی احتیاجات و شرایط مورد نیاز برای برگزاری هر چه بهتر کلاسها و هرچه سریعتر به نتیجه رسیدن هنرجویان فراهم گردد. برپایی نمایشگاه های سالانه از آثار هنرجویان از دیگر مزیتهای آموزشگاه نقاشی سیمرغ می باشد که با توجه به فضا و ظرفیتهای موجود در مجموعه میسر می گردد. برپایی این نمایشگاه ها جهت تشویق هنرجویان و به بار نشستن زحماتشان می باشد و در ایجاد یا پر بار گشتن رزومه کاری هنرجویان تاثیر بسزایی دارد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...