آموزشگاه آرایشگری سی رخ


اگر می خواهید به رشته پرطرفدار آرایشگری وارد شوید، برای تاسیس آموزشگاه نیاز به مجوز، و برای گرفتن مجوز نیاز به مدرک فنی حرفه ای دارید. تنها راه شما برای این کار حضور در آموزشگاه های معتبر و مورد تایید فنی حرفه ای برای اخذ مدرک بین المللی می باشد. سالن زیبایی سی رخ به مدیریت خانم سیفی با نام ثبتی آموزشگاه مراقبت زیبایی سیفی، به شما بانوان مشهدی برای اخذ مدرک کمک می کند. برای مشاهده لیست سایر آموزشگاه های آرایشگری زنانه در مشهد می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد مراجعه نمایید.

سالن زیبایی سی رخ با بیش از 25 سال سابقه در زمینه خدمات آرایشی اکنون توانسته است تا این تجارب ارزشمند را به شما عزیزان منتقل کند. این آموزشگاه آرایشگری زنانه در مشهد مهارت های لازم برای آرایشگری زنانه را به شما به صورت تجربی و عملی می آموزد تا بتوانید با مدرک فنی حرفه ای معتبر آن، در هر جای دنیا به این حرفه پر درآمد وارد شوید. مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه، بیش از 180 کشور معتبر و قابل ترجمه است! فقط کافیست با یک تلفن از مشاوره رایگان آموزشگاه آرایشگری مراقبت زیبایی سیفی بهره مند شوید.

آموزشگاه سیفی مشهد (سالن زیبایی سیرخ) به عنوان یکی از قدیمی ترین سالن های زیبایی مشهد،‌ با بیش از 25 سال سابقه در حوزه کوتاهی، خدمات تخصصی رنگ و میکاپ، با نام سالن زیبایی سی رخ توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. این سالن زیبایی با نام آموزشگاه سیفی در حال آموزش های آرایشگری در مشهد می باشد. از مهم ترین ویژگی های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیفی، وجود همزمان سالن زیبایی و مرکز آموزش های فنی و حرفه ای آرایشگری می باشد. در صورت نشان دادن مهارت و استعداد شما، در مجموعه سی رخ (سیفی) می توانید مشغول به فعالیت شوید و مهارت خود را بهبود ببخشید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...