موسسه هنری ترنم


موسسه موسیقی ترنم در مشهد دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو، گیتار، ویولن، سنتور، هارمونیکا، آواز، هنگ درام، موسیقی کودک، ساز های کوبه ای، تار، سه تار و ... می باشد.

آموزشگاه موسیقی ترنم یک آموزشگاه معمولی نیست و بهترین آموزشگاه موسیقی مشهد به حساب می آید. که مدارک و مجوز های زیادی را زیر نظر ارگان های مختلف کشوری به ثبت رساند است. تمامی مجوز های لازم که مربوطه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است تهیه شده و علاوه بر آن از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم مدارکی را تهیه کردیم تا متمایز بودن ما نسبت به دیگر آموزشگاه ها به اوج خودش برسد. درضمن ، تمامی اساتید شاغل در مجموعه ترنم جزو بهترین اساتید کشور هستند و مدارک مورد نیاز از جمله لیسانس موسیقی و مجوز های تدریس را دارند.

در آموزشگاه موسیقی ترنم انواع کلاس های موسیقی زیر نظر بهترین اساتید مشهد برگزار میشود. ترم های آموزشگاه موسیقی ترنم شامل 8 جلسه نیم ساعته به صورت خصوصی زیر نظر این اساتید خبره و کاربلد است. که هر ترم حدودا 2 ماه زمان میبرد. آموزشگاه موسیقی ترنم افتخار این را دارد که به صورت گروهی نیز در خدمت هنرجویان عزیز باشد. هنرجویان در کلاس های گروهی مبانی گروه نوازی ، مبانی ریتم ، اجرا قطعات همراه با چند ساز و …  را فرامیگیرند. در آموزشگاه موسیقی ترنم انواع کلاس برای ساز ها مختلف از قبیل : هنگ درام ، دف و تنبک ، ساز دهنی ،  گیتار کلاسیک ، گیتار الکتریک ، پیانو ، سه تار و تار ، موسیقی کودک  و … را برگزار میکنیم.

همچنین در آموزشگاه موسیقی ترنم مشاوره رایگان برای خرید ساز زیر نظر بهترین کارشناسان موسیقی برگزار میکنیم. اگر دنبال خرید ساز جدید هستید ولی از مدل ها و برند های ساز اطلاعی ندارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...