وسایل و لوازم مورد نیاز کاشت ناخن به همراه عکس و قیمت سال 1402

وسایل و لوازم مورد نیاز کاشت ناخن به همراه عکس و قیمت سال 1402

لیست بهترین برند های وسایل، ابزار، لوازم و مواد مصرفی مورد نیاز کاشت ناخن به همراه عکس و قیمت در سال 1402

آموزشگاهان
آموزشگاهان

کاشت ناخن یکی از رشته های پولساز آرایشگری زنانه است که می توانید با گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن و با داشتن سرمایه ای کم شروع به کار کنید. در بیشتر سالن های زیبایی معمولا 2 الی 3 ناخنکار برای کار کاشت ناخن و طراحی ناخن هستند و شما هم می توانید برای فعالیت در این حوزه می توانید در سالن های زیبایی صندلی اجاره کنید. با خرید وسایل  و لوازم کاشت ناخن و گذراندن دوره آموزشی و کارآموزی می توانید بلافاصله وارد بازار کار شوید.

به طور خلاصه برای شروع کار باید وسایلی مانند قالب کاشت، دستگاه uv، سوهان برقی، سوهان دستی، ست سر سوهان مانیکور، انواع سر سوهان‌،انواع قلم، کاتر تیپ، فرمر، نیپر، کروم، فویل، ژل طراحی، پولک، اکلیل، نگین، شوگر و... را خریداری کنید. در ادامه به بررسی کامل تر در مورد خرید وسایل کاشت و توضیح در مورد آنها می پردازیم.

دستگاه UV کاشت ناخن

دستگاه یو وی کاشت ناخن

دستگاه uv یا دستگاه لاک خشک کن یکی از دستگاه های برقی است که برای کاشت ناخن استفاده می شود و کاربرد آن برای خشک کردن لاک های مخصوص است. این دستگاه مخصوص لاک ژل های یو وی است و لاک های معمولی در آن به هیچ عنوان خشک نمی شود. دستگاه یو وی ناخن مدل ها و قیمت های متفاوتی دارد. قیمت دستگاه UV کاشت ناخن در سال 1402 از 150 هزار تومان شروع می شود و تا 1 میلیون و 200 هزار تومان هم موجود است.

سوهان برقی کاشت ناخن

سوهان برقی ناخن

سوهان برقی نیز یکی از ابزار های مهم کاشت ناخن است و حتما باید هر ناخنکاری داشته باشد. سوهان برقی انواع مختفلی دارد و قیمت های آن ها متقاوت می باشد. بهترین برند برای سوهان برقی برند ماراتن و استرانگ است که قیمت آن ها بین 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان است.

سوهان دستی کاشت ناخن

سوهان دستی ناخن

سوهان دستی در کاشت ناخن برای فرم دادن ناخن ها به کار برده می شود. سوهان دستی قیمت بالایی ندارد و انواع آن به راحتی در بازار موجود است.

انواع سر سوهان برقی ناخن برای مانیکور و پدیکور

انواع سر سوهان برقی

سر سوهان های ناخن انواع مختلفی از نظر جنس و درجه سختی دارند که در ادامه به معرفی انواع آن می پردازیم. انتخاب نوع سر سوهان بستگی به تکنیک ناخن کار دارد. سر سوهان ها از نظر جنس به انواع سر سوهان الماسه، سر سوهان الماسه روکش کروم، سر سوهان شنی، سر سوهان سرامیکی و سر سوهان سمباده ای و از نظر شکل ظاهری به انواع سر سوهان استوانه ای (Barrel bit)، سر سوهان مخروطی سر تخت (Tapered barrel bit)، سر سوهان استوانه ای سر گرد(Round barrel bit)، سر سوهان مخروطی سر گرد (Cone bit)، سر سوهان کاجی (Football bit)، سر سوهان Back fill bit، سر سوهان توپی (Bubble bit)، سر سوهان میخی (Unc bit)، سر سوهان پولیش، سر سوهان بافر و فرچه سر سوهان تقسیم می شوند.

سر سوهان الماسه دارای دوام بالایی است و بیشتر برای کاشت ناخن پودری استفاده می شود. سر سوهان الماسه با روکش کروم نیز همانند همان سر سوهان الماسه هستند با این تفاوت که طول عمر آن ها 3 برابر بیشتر از سر سوهان الماسه است.

سر سوهان شنی معمولا برای مانیکور و پدیکور و برداشتن کوتیکول استفاده می شود. این کار بدون آسیب رسیدن به کوتیکول و پوست اطراف ناخن انجام می شود.

سر سوهان شنی

سر سوهان سرامیکی نوعی از سر سوهان است که دوام آن از سر سوهان الماسه 2 برابر کمتر است ولی مزیت آن این است که در هنگام انجام کار، سطح ناخن را داغ نمی کند.

سرسوهان سرامیکی

از سر سوهان سمباده ای یا کاغذی برای خالی کردن بار مواد اضافی از سطح ناخن استفاده می شود. سر سوهان سمباده ای مانند سوهان دستی درجه های سختی (زبری) مختلفی دارد و هر چقدر درجه ی آن بالاتر باشد، زبری آن کمتر است. برای استفاده از سر سوهان سمباده ای بر روی ناخن طبیعی (گرفتن چربی صدف ناخن) حتما درجه ی نرم آن را انتخاب کنید.

سرسوهان سنباده ای

انواع قلم کاشت ناخن

انواع قلم کاشت ناخن

در کاشت ناخن از انواع مختلف قلم که شامل قلم موی سرتخت، قلم موی کاشت ناخن اشکی و قلم موی کاشت ژل است استفاده می شود. از قلم مودی سر تخت برای کاشت پودری استفاده می شود و معمولا دو نوع شماره ۸ و ۱۰ آن کاربرد بیشتری دارد. قلم موی کاشت ناخن اشکی نیز برای کاشت ناخن پودری استفاده می شود. از قلم موی کاشت ژل برای کاشت ژلیش استفاده می شود. همچنین برای شست و شوی قلم ها نیاز به قلم شور و محلول آن دارید.

ضد قارچ ناخن

از ضد قارچ برای جلوگیری از بروز قارچ بعد از آماده کردن ناخن استفاده می شود. ضد قارچ یکی از موادی است که در هنگام کاشت ناخن باید استفاده شود و در صورت استفاده نکردن به قارچ زدن ناخن منجر می شود. برای اطلاع از عوارض دیگر کاشت ناخن می توانید به صفحه عوارض کاشت ناخن مراجعه نمایید. بهترین برندهای ضد قارچ موجود در بازار بازار به ترتیب کیفیت و قیمت، برندهای میاسکرت (mia secret)، آی بی آی (ibi)، کنیتکس (kinetics) و پرو(pro) است. برند امپایر (empire)  هم یک نوع ضد قارچ از نوع متوسط از نظر قیمت و کیفیت است.

انواع پودر کاشت ناخن

پودر کاشت ناخن از نظر رنگ انواع مختلفی دارد و برای شرکت کردن در دوره های آموزش کاشت ناخن معمولا پودر کاشت با رنگ های هلویی، گچی، شفاف و نچرال کافی است. بهترین برند های پودر کاشت ناخن موجود در بازار از نظر قیمت و کیفیت به ترتیب شامل میاسکرت (mia secret)، آی بی آی (ibi)، کنیتکس (kinetics) و پرو(pro) است. برند امپایر (empire) هم از کیفیت و قیمت متوسطی برخوردار است.

اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی در مورد خرید وسایل مورد نیاز برای یادگیری کاشت ناخن را داشته باشیم، وسایلی که برای کاشت ناخن استفاده می شود شامل یک سری ابزار و یک سری مواد مصرفی است و خود ابزار ها شامل ابزار های برقی کاشت ناخن و ابزار های دستی کاشت ناخن می شوند. اگر قصد شرکت در دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن را دارید، قبل از خرید وسایل و ابزار های مورد نیاز کاشت ناخن حتما با مربی خود مشورت کنید. اگر قصد ورود به این حرفه را دارید و از بازار کار آن و درآمد ماهیانه اش اطلاعی ندارید، می توانید به صفحه درآمد ناخن کار مراجعه نمایید.


  • کاربرد دستگاه UV در کاشت ناخن چیست؟

    دستگاه uv یا دستگاه لاک خشک کن برای خشک کردن لاک های مخصوص (لاک ژل یو وی) است.

  • ضد قارچ در کاشت ناخن به چه منظور استفاده می شود؟

    از ضد قارچ برای جلوگیری از بروز قارچ بعد از آماده کردن ناخن استفاده می شود.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...