آموزشگاه موسیقی آوادیس


آموزشگاه موسیقی آوادیس

آموزشگاه موسیقی آوادیس در جهانشهر کرج، یکی از آموزشگاه های برتر در کرج می باشد. در این آموزشگاه کلاس ها و دوره های موسیقی در سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می گردد. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه های موسیقی در کرج می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

اساتید آموزشگاه موسیقی آوادیس

اساتیدی که در آموزشگاه موسیقی آوادیس مشغول به تدریس هستند، فارغ التحصیلان رشته موسیقی و با تحصیلات دانشگاهی می باشند. هدف آموزشگاه آوادیس آموزش اصولی و علمی موسیقی به هنرجویان است.

خدمات آموزشگاه موسیقی آوادیس

یکی از خدمات خاص این آموزشگاه که در کمتر آموزشگاهی دیده می شود، برگزاری کلاس های آمادگی برای کنکور موسیقی است. این کلاس ها هم شامل کلاس های تئوری و هم شامل کلاس های عملی است.

همچنین در آموزشگاه آوادیس کنسرت های سالانه و اجرا های فصلی برگزار می شود. در این اجرا ها هنرجوهای برتر که توسط اساتید انتخاب می شوند، به روی صحنه می روند.

در وبسایت آموزشگاهان می توانید خدمات آموزشگاه های موسیقی را با هم مقایسه کنید و بهترین آن ها را انتخاب کنید.

کلاس های آموزشگاه موسیقی آوادیس

در آموزشگاه آوادیس تقریبا کلاس همه ی ساز ها برگزار می شود. کلاس هایی مانند کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس سنتور ، کلاس فلوت ، کلاس کاخن ، کلاس دف

کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی آوادیس

استاد یاسر عدل از اساتید خوب کلاس پیانو در آموزشگاه آوادیس هستند. برای مطالعه بیشتر در مورد ایشان می توانید به صفحه لیست بهترین استاد پیانو در کرج مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...