آموزشگاه زبان بیان برتر


آموزشگاه زبان بیان برتر

آموزشگاه زبان بیان برتر در تهران، آموزشگاهی با خدمات و دوره های خاص است. آموزشگاه بیان برتر کتاب هایی را تدریس می کند که توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده آموزشگاه طراحی شده است. برای تعیین سطح در این آموزشگاه می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده ی لیست سایر آموزشگاه های زبان در غرب تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در غرب تهران مراجعه نمایید.

مرکز بیان برتر(VIP) کار خود را  در سال ۱۳۸۹ با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. دو برادر، حامد و میلاد محمدحسینی، با توجه به سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان و آیلتس، به این نتیجه رسیدند که باید سیستمی طراحی کنند که بر خلاف روشهای رایج آموزش زبان انگلیسی، باعث شود زبان انگلیسی وارد زندگی مردم شود و آموزش منحصراً به کتابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی WiKi (به معنی آموزش سریع) خلق شد و چندی بعد نیز با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، موفق به دریافت تائیدیه از این دانشگاه شد. در همان سال با حضور در برنامه های مختلف مانند برنامه تلوزیونی به خانه برمیگردیم، مردم بیشتر با بیان برتر(VIP) آشنا شدند. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تمام مناطق تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.

هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط برای دانشجو است تا بتواند زبان انگلیسی را به معنای واقعی لمس کند، به جای تمرکز روی کتاب‌ها، کلاس‌ها استاد محور است. هر کلاس درس به نوعی شبیه سازی یک محیط و موقعیت است که استاد به همراه دانشجویان آن را زندگی میکنند! مرحله بعدی تالیف کتاب های WiKi بود که حاصل ماه‌ها جمعآوری اطلاعات و مطالب در زمینه آموزش زبان بود و سرانجام اولین نسخه از کتاب WiKi توسط دو برادر منتشر شد. اولین نسخه کتاب‌ها سیاه و سفید و متشکل از ۷۰ تا ۸۰ صفحه کتاب بود. حال که متد آموزشی مشخص و کتابهای آموزشی نیز آماده بود، نوبت به تربیت اساتیدی رسید تا بتوانند سیستم آموزشی WiKi را پیاده سازی کنند. با گذشت زمان آموزش عمومی زبان در بیان برتر معروف شد و روز به روز به تعداد دانشجویان بیان برتر اضافه می‌شد.

آموزشگاه بیان برتر در یک ساختمان قدیمی ومحیطی دوستانه در خیابان علامه جنوبی سعادت آباد متولد شد. برای ورود به اموزشگاه باید از حیاتی دنج عبور میکردید و برای رفع خستگی خود می‌توانستید به کافه‌ای که در طبقه آخر آن واقع بود، بروید. ساختمان علامه جنوبی هم با معیارهای سیستم WiKi هم‌خوانی داشت، محیطی گرم و دوستانه که بتوان زبان را در آن زندگی کرد.

خدمات آموزشگاه زبان بیان برتر

خدمات آموزشگاه زبان بیان برتر به دو دسته ی حضوری و غیر حضوری(مجازی) تقسیم می شود. این خدمات شامل کلاس های مکالمه (Speaking)،رایتینگ ، آیلتس، کارگاه های تک مهارتی و بسیاری از خدمات دیگر است. برای اطلاع از تفاوت های مدرک تافل و آیلتس جزییات آزمون های آنها می توانید به صفحه تفاوت مدرک تافل و آیلتس مراجعه نمایید.

شهریه کلاس های آموزشگاه زبان بیان برتر

شهریه کلاس ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی (WorkShop) های آموزشگاه بیان برتر در سال 1400 از حدود 450 هزار تومان شروع می شود و افزایش پیدا می کند. برای اطلاع از میزان دقیق مبلغ شهریه با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده لیست بهترین کلاس های آیلتس در تهران و آدرس آن ها می توانید به صفحه کلاس آیلتس در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • محمدرضا حسینی
  یکی از خوبیای بیان برتر اینه که تعیین سطحش به صورت غیر حضوری انجام میشه
 • امید نظری
  بیان برتر یکی از آموزشگاه زبان های خوب تو منظقه ی سعادت آباده و آزمون تعیین سطحش هم خیلی خوبه
  • مدیر سایت

   ممنون از همراهیتون

 • محمد کیان بختیاری
  برای ثبت نام تابستانی
  • مدیر سایت

   سلام

   برای ثبت نام کلاس ها باید با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید.

 • مرسین
  سلام شما کلاس های اسپانیایی هم دارین ؟
  • مدیر سایت

   سلام

   متاسفانه اطلاعی نداریم و باید با شماره تلفن خود آموزشگاه تماس بگیرید.

 • مرضیه رجبعلیان
  لطفا با من تماس بگیرید چندین بار پیام گذاشتم
  • مدیر سایت

   سلام

   اگر در مورد آموزشگاه سوالی دارید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

 • شینکا زاهد
  سلام چرا پاسخ‌گوی تماس تلفن‌ها نیستین ؟؟؟؟
  • مدیر سایت

   سلام

   در مورد پاسخ گویی تلفن های آموزشگاه اطلاعی نداریم

   میتونید به صورت حضوری مراجعه کنید.