آموزشگاه موسیقی الهام


آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام واقع در شرق تهران ( بزرگراه رسالت ) با رویکرد استفاده از متد و روش های آموزشی جدید، فعالیت می کند. آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت خود را از سال 1384 و با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد. از آنجایی که حفظ این هنر مانند هر هنر و فرهنگی حائز اهمیت می باشد، ما در آموزشگاه موسیقی الهام برای تداوم این هنر اصیل بهترین ها را گرد هم آورده ایم تا بتوانیم در حفظ این هنر کهن سهمی هرچند اندک داشته باشیم.در این راستا مفتخریم تا برای بالا بردن کیفیت آموزشی در این زمینه و با بهره مندی از حضور بهترین اساتید موسیقی سنتی، بهترین مرکز آموزش موسیقی سنتی و آواز ایرانی در تهران باشیم. آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان بهترین مرکز آموزش موسیقی سنتی و آواز در تهران، افتخار همکاری با اساتیدی را دارد که سال‌هاست در راه تعلیم و تربیت شاگردانی افتخارآفرین قدم برداشته و در این زمینه در حال فعالیت هستند. برای آشنایی با اساتید موسیقی سنتی ایرانی آموزشگاه الهام می توانید به وبسایت آموزشگاه الهام مراجعه نمایید. اگر مایل به مشاهده لیست دیگر آموزشگاه های موسیقی تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

آموزشگاه موسیقی الهام یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش موسیقی در شرق تهران و بهترین مرکز موسیقی کلاسیک غربی و پاپ در تهران می باشد که با استفاده از روش های نوین و اساتید با تجربه توانسته است تا مجموعه ای از بهترین ها را گردهم آورد. آموزشگاه موسیقی الهام با برخورداری از اساتید مجرب در تدریس موسیقی کلاسیک حرفه‌ای، امکان بهره‌مندی از این نوع موسیقی معنوی و دوست داشتنی را برای علاقه‌مندان فراهم آورده است و به عنوان بهترین مرکز موسیقی کلاسیک غربی و پاپ در تهران آماده خدمت رسانی به هنرجویان عزیز می باشد. وبسایت آموزشگاهان در تلاش است تا با معرفی آموزشگاه های مختلف در سراسر کشور، به شما در انتخاب بهترین آموزشگاه، کمک کند.

این آموزشگاه کلاس هایی مانند کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس هنگ درام ، کلاس فلوت، کلاس هارمونیکا و بسیاری از ساز های دیگر را برگزار می کند. آموزشگاه موسیقی الهام در حوزه ی موسیقی کودک (ارف)،موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی کلاسیک و پاپ فعالیت دارد.

کلاس موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی الهام

اگرچه آموزش موسیقی به کودکان می تواند در رشد شخصیتی کودک اثر چشمگیری داشته باشد، اما مهمترین مساله که باید به آن توجه داشت، انتخاب آموزشگاه مناسب است. نحوه آموزش و محیط آموزشی یکی از گزینه های حایز اهمیت است که باید با دقت انتخاب شود تا کودک را به ادامه آموزش ها علاقمند نماید. آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان بهترین مرکز آموزش موسیقی کودک با در دست داشتن بزرگترین و حرفه‌ای‌ترین مرکز آموزش موسیقی کودک (ارف) در شرق تهران، امکان آموزش حرفه‌ای، سالم و پرنشاط موسیقی را برای کودکان فراهم نموده است. برای آشنایی با اساتید موسیقی کودک آموزشگاه الهام می توانید به وبسایت آموزشگاه الهام مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...