لیست بهترین کلاس آموزش هنگ درام در تهران


آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام واقع در شرق تهران ( بزرگراه رسالت ) با رویکرد استفاده از متد و روش های آموزشی جدید، فعالیت می کند. آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت خود را از سال 1384 و با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.

 • waze

تهران، بزرگراه رسالت، آیت شمالی، ضلع شمال شرقی چهارراه سرسبز، پلاک ۷۶۵

آموزشگاه موسیقی فردوس

 آموزشگاه موسیقی فردوس در تهران پیشرو در خدمات آموزش آنلاین موسیقی در همه ی ساز ها و سبک های موسیقی است. آموزشگاه موسیقی فردوس در زمینه موسیقی سنتی ایرانی نسبت به آموزشگاه های دیگر دارای برتری خاصی می باشد. مدیریت آموزشگاه موسیقی فردوس، سرکار خانم بهاره نوروزی پور هستند.

 • waze

تهران، مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب ، پلاک ۱۴۸، واحد 6

آموزشگاه موسیقی منظومه

آموزشگاه موسیقی منظومه یکی از آموزشگاه های برتر در محله یوسف آباد تهران است که با بهره گیری از اساتید توانا به تدریس در آموزش در ساز های مختلف می پردازد. آموزشگاه موسیقی منظومه با برگزاری کنسرت ها و اجراهای هنرجویی به صورت منظم و مداوم باعث پیشرفت و افزایش توانایی هنرجویان در اجرا های گروهی می شود.

 • waze

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، بین خیابان 19 و 21 ، پلاک 207

آموزشگاه موسیقی پدر

این آموزشگاه در غرب تهران و در منطقه صادقیه واقع شده و فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است. آموزشگاه موسیقی پدر، یکی از آموزشگاه هایی است که می توان گفت تقریبا تمامی ساز ها را آموزش می دهد.

 • waze

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از بلوار اباذر، نرسیده به خیابان مهران، پلاک 89، طبقه اول
آموزشگاه موسیقی هنر پارسه
آدرس: تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تر از مطهری جنب پمپ بنزین، پلاک 425

تلفن تماس: 02188302969

کلاس هنگ درام در تهران

هنگ درام یکی از ساز هایی است که در چند سال اخیر پا به عرصه ی موسیقی گذاشته و در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. تاریخچه پیدایش هنگ درام مربوط به قرن 21 میلادی می باشد. سازنده هنگ درام فلیکس رونر و سابینا شرر در کشور سوئیس هستند. هنگ درام صدای خاص و جذاب دارد که هر شنونده ای را به خود جذب می کند.

هنگ درام یک ساز کوبه ای است و شکل آن دایره ای یا بیضی شکل است. از دو صفحه ی فلزی تشکیل می شود که بر روی صفحه ی بالایی آن نت های موسیقی قرار دارند. طبق تجربه می گویند که نوع بیضی شکل آن از نظر حجم و کیفیت صدا بهتر از نوع دایره ای است. اگر به دنبال بهترین استاد هنگ درام هستید، در آموزشگاهان لیست آموزشگاه هایی که کلاس هنگ درام برگزار می کنند را مشاهده کنید و به بررسی سوابق اساتید آن ها بروید. ساز هنگ درام دارای هفت نت و یک نت دینگ است. بعضی از مدل های هنگ درام پیشرفته تر بوده و 13 نت دارند. اگر به دنبال یک لیست کامل از بهترین آموزشگاه های موسیقی در تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

قیمت هنگ درام

اگر قصد خرید هنگ درام و شروع کلاس هنگ درام را داشته باشید، احتمالا برایتان سوال در مورد قیمت هنگ درام پیش بیاید. هنگ درام جزو ساز های گران قیمت محسوب می شود. علت گران بودن قیمت هنگ درام این است که تعداد سازنده های هنگ درام در سراسر جهان بسیار کم است و تقاضا برای آن بیشتر از تولید آن است. ساختن هنگ درام مراحل سخت و دشواری دارد و تولید آن کاملا کار دست می باشد.

قیمت هنگ درام در ایران از حدود 10 میلیون تومان شروع می شود و تا حدود 30 میلیون تومان می رسد. اگر مشکل در تامین بودجه ی خرید هنگ درام دارید می توانید هنگ درام دست دوم و کارکرده تهیه کنید. اما پیش از خرید آن را به استاد هنگ درام خود نشان دهید تا از سلامت آن مطمئن شوید.

اگر وقت شرکت کردن در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید در کلاس های مجازی مانند کلاس آنلاین گیتار ثبت نام کنید.

 • بهترین برند های هنگ درام ایرانی کدام است؟

  هنگ درام یوناپن، وندا، هما، آرشاپنتام، ایران هنگ درام، کیتادرام و پنرشیا معتبر ترین برند های هنگ درام ایرانی هستند.

 • بهترین برند های هنگ درام خارجی کدام است؟

  مراکی، یشاما و اومانا بهترین برند های خارجی هنگ درام هستند.

 • برای یادگیری هنگ درام کتاب مرجع وجود دارد؟

  هنوز کتاب مشخصی برای آموزش هنگ درام نوشته نشده است.

 • قیمت هنگ درام چقدر است؟

  اگر قصد شروع به یادگیری هنگ درام دارید با 6 میلیون تومان می توانید یک ساز متوسط خریداری کنید. هنگ درام های حرفه ای به 30 میلیون تومان نیز می رسند.


ارسال نظر

Loading...