آموزشگاه موسیقی ناردونه


آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه در منطقه اقدسیه تهران از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه یکی از آموزشگاه های معتبر و برتر منطقه است که مدیریت آن با علی زند وکیلی می باشد. آموزشگاه ناردونه دارای دو شعبه در اقدسیه و پاسداران است. در آموزشگاه موسیقی ناردونه تدریس حرفه ای انواع ساز ها و آموزش آواز، صدا سازی و سلفژ توسط بهترین مدرسان و اساتید انجام می شود. اساتید و کادر مدیریت آموزشگاه ناردونه همگی ازدانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های موسیقی هستند. آموزشگاه ناردونه دارای سالن اجرا است و در هر فصل چندین کنسرت آموزشی پژوهشی در سالن این آموزشگاه اجرا می شود و هر ساله گروه های منتخب در پایان سال در خارج از آموزشگاه در فرهنگسراها به اجرای برنامه می پردازند. اگر مایل به مشاهده لیست دیگر آموزشگاه های موسیقی تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی ناردونه

در آموزشگاه ناردونه تدریس تمامی ساز ها، از جمله ساز های ایرانی، سنتی و کلاسیک، ساز های زهی، ساز های کوبه ای، ساز های بادی و تکنیک های آواز، صداسازی و سلفژ تدریس می شود. تدریس آواز توسط استاد علی زند وکیلی در آموزشگاه ناردونه به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. اگر قصد رفتن به کلاس آواز در تهران را دارید، استاد علی زند وکیلی از اساتید مطرح در زمینه آواز در تهران هستند. برای ثبت نام در کلاس ها و یا مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه ناردونه تماس بگیرید.

آموزشگاه موسیقی ناردونه دارای 12 کلاس آموزشی در دو ساختمان دو طبقه برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است و این کلاس ها برای فعالیت موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند. آموزشگاه ناردونه از این نظر بزرگترین آموزشگاه موسیقی در ناحیه شمال تهران محسوب می شود.

در آموزشگاه ناردونه کلاس های گیتار، پیانو، کاخن، تنبک، دف، سنتور، آواز، سلفژ، تار، سه تار، عود، کمانچه، هارمونیکا، درامز، فلوت، موسیقی کودک(ارف) و پرکاشن برگزار می شود. اگر قصد ثبت نام کلاس پیانو در تهران را دارید، می توانید در کلاس های اساتید سحاب علم، پژواک پاکزاد، شهرزاد افرند، رضا پیرجانی، محمد مهر، مجید نیاز نژاد، نیما مستشیری و مهدی محمدیان در آموزشگاه موسیقی ناردونه شرکت کنید.


تماس با ما

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه

ارسال نظر

Loading...