آموزشگاه آرایشگری سفیر


آموزشگاه آرایشگری سفیر

آموزشگاه آرایشگری سفیر در خیابان خاوران تهران، یکی از آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش آرایشگری مردانه با سه شعبه است. هر سه شعبه ی آموزشگاه سفیر زیر نظر یک نفر مدیریت می شود و شعب آن هیچ تفاوتی با هم ندارند. آموزشگاه سفیر دارای پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد و بیش از 25 سال تجربه دارد. اگر مایل به مشاهده سایر آموزشگاه های آرایشگری مردانه تهران هستیدف برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه ها می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران مراجعه نمایید.

دوره های آموزشگاه آرایشگری سفیر

دوره های آرایشگری مردانه، گریم، چهره پردازی و ترمیم مو از جمله دوره هایی هستند که در آموزشگاه آرایشگری سفیر برگزار می شود.

دوره آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر

این دوره شامل آموزش مواردی مثل انواع کوتاهی ساده، آموزش مدل کواشیدف آموزش کار با ماشینف آموزش کار با تیغ، آموزش کار با قیچی، آموزش کاربرد ابزار کوتاهی می باشد.
با گذراندن این دوره می توانید وام خود اشتغالی دریافت کنید. ضمنا تضمین اشتغال هم برای هنرآموزان مهیا است. معرفی خوابگاه برای هنرآموزانی که از شهرستان در کلاس ها شرکت می کنند نیز انجام می شود. در این دوره مدل رایگان برای تمرین های عملی در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. امکان پرداخت اقساطی شهریه برای این دوره وجود دارد.

دوره آموزش کوتاهی با زوایه در آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر

مواردی که در این دوره آموزش داده می شود شامل 10 تکنیک برتر فید، آشنایی با قواعد کوتاهی، آشنایی به انواع تقسیم بندی سر با زوایای کوتاهی، آشنایی با انواع ماشین های مخصوص فید، آموزش ژورنال خوانی و کاتالوگ خوانی فید، آموزش سبک های بروز، آموزش طراحی خطوط(تریبال)روی سر، آموزش کوتاهی لایرینگ، آموزش کوتاهی موهای بلند، آموزش هیر استایل مو، آموزش فید ریش، آموزش اتوکشی مو، آموزش انواع پیتاژ ها و کوتاهی با تیغ می باشد. در پایان دوره نیز هنرجویان می توانند با شرکت و قبولی در آزمون مدرک فنی و حرفه ای دریافت کنند. از سایر مزایای این دوره می توان به معرفی خوابگاه، مدل رایگان، پرداخت اقساطی شهریه و تضمین اشتغال اشاره کرد.

دوره آموزش گریم سینمایی در آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر

موارد آموزشی در این دوره شامل

آموزش شخصیت سازی، آموزش پیر کردن، پرداخت اقساطی، آموزش گریم معتادی|، آموزش گریم های سوختگی، آموزش جراحتهای سطحی و عمقی، آموزش انواع بریدگی ها با تیغ و چاقو، درست کردن تاول های پوستی، آموزش قطعه سازی و بریدگی انگشت است. هنرآموزان در پایان دوره می توانند با شرکت و قبولی در آزمون مدرک فنی و حرفه ای دریافت کنند.
از مزایای این دوره می توان به مدل رایگان، معرفی خوابگاه، تضمین اشتغال وو رفع اشکال آنلاین یکساله اشاره کرد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • سهیل
  سلام‌براگریم‌وپاکسازی‌میخوام‌ثبت‌نام‌کنم‌
  • مدیر سایت

   سلام

   با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.