آموزشگاه موسیقی سرنا


آموزشگاه موسیقی سرنا

آموزشگاه موسیقی سرنا واقع در میدان شهدا کرج، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیریت آموزشگاه سرنا دانش آموخته ی موسیقی (کارشناس ارشد آهنگسازی) و مدرس دانشگاه هستند. کارکنان این آموزشگاه دانشجویان موسیقی هستند. آموزشگاه سرنا در کرج در منطقه ای واقع شده که تقریبا در مرکز شهر است و دسترسی افراد از تمام نقاط شهر امکان پذیر است.

اگر قصد ثبت نام در کلاس های موسیقی مانند کلاس گیتار ، کلاس پیانو ، کلاس هنگ درام و یا ساز های دیگر را دارید با آموزشگاهان همراه باشید تا بهترین آموزشگاه های موسیقی را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های آموزشگاه موسیقی سرنا

همانطور که گفتیم اساتید و کادر این آموزشگاه همگی دانشجویان رشته موسیقی هستند. ویژگی مهم دیگر آموزشگاه سرنا مجهز بودن به کلاس های بزرگ و استاندارد و مجهز به تمام امکانات آموزشی است. همچنین این آموزشگاه دارای کلاس مخصوص موسیقی کودک (ارف) و کلاس تمرین می باشد.

این آموزشگاه سالنی مجزا برای تمرین های گروهی و اجرا های آموزشی دارد. همچنین دارای کتابخانه و آرشیوی کامل از موسیقی برای استفاده هنرجویان خود دارد.

اساتید آموزشگاه موسیقی سرنا

در آموزشگاه موسیقی سرنا سعی بر این است که از اساتید دانش آموخته ی موسیقی و اساتید با تجربه ی دانشگاهی استفاده شود. زیرا هدف اصلی آموزشگاه سرنا آموزش درست و علمی هنرجویان است.

فعالیت های آموزشگاه موسیقی سرنا

از فعالیت های آموزشگاه سرنا می توان به برگزاری رسیتال های منظم در هر ماه، اجرای کنسرت های بزرگ هنرجویی در بهترین سالن ها همراه با گروه های متعدد در ژانر های متفاوت و در سنین مختلف اشاره کرد. این اجرا ها محدود به اجرا های آموزشگاهی نیست و هر ساله آموزشگاه سرنا در سالن های سطح شهر به مناسبت های مختلف اجرا های بزرگی را برگزار میکند.

آموزشگاه موسیقی سرنا هر 6 ماه یک بار یک آزمون هنرجویی برگزار می کند و هنرجویان برتر را معرفی و از آن ها تقدیر می شود.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی سرنا

در آموزشگاه موسیقی سرنا کرج کلاس آموزشی انواع ساز های بادی، کوبه ای، ایرانی، زهی، کلاس های سلفژ و آواز با بهترین اساتید برگزار می شود.

کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی سرنا

در کلاس های آموزش پیانو آموزشگاه سرنا، استاد یاسر عدل هریس، آرش نعیم، علیرضا عزتیان و مازیار پیش دار (کیبورد) مشغول به تدریس هستند. برای مطالعه بیشتر در مورد رزومه بهترین اساتید پیانو کرج به صفحه بهترین استاد پیانو در کرج مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...