آموزشگاه موسیقی آوا


آموزشگاه موسیقی آوا

آموزشگاه موسیقی آوا کرج در محدوده چهارراه طالقانی، یکی از آموزشگاه های موسیقی قدیمی و با سابقه در کرج است. آموزشگاه موسیقی آوا در سال ۱۳۸۳ توسط افشین جلیلی ضیائیان تاسیس شد. از خدمات آموزشگاه موسیقی آوا می توان به برگزاری کلاس های موسیقی برای والدین هنرجویان کلاس موسیقی کودک (ارف)، برگزاری کلاس های تمرینی فوق برنامه، تشکیل ارکسترهای مختلف در سطوح کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، بانوان، سمفونیک، زهی و کوبه ای، برگزاری مستر کلاس های مختلف برای هنرجویان و اساتید و همچنین کورس کوتاه مدت آموزشی در کشور اتریش اشاره کرد. در صورت تمایل برای مشاهده سایر آموزشگاه های موسیقی کرج نیز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی آوا

کلاس های آموزش موسیقی در بیشتر آموزشگاه های موسیقی در کرج به صورت یک جلسه نیم ساعته در هفته است. مگر اینکه بنا به درخواست هنرجو و پرداخت شهریه بیشتر، تعداد جلسات بیشتری به هنرجو اختصاص یابد. از نظر برخی اساتید هفته ای یک جلسه کلاس برای هنرجو کم است و اگر بتوان در هر هفته یک جلسه درس و یک جلسه تمرین در حضور استاد برگزار کرد، سرعت پیشرفت هنرجو بسیار بالاتر می رود. آموزشگاه موسیقی آوا به همین منظور تصمیم به برگزاری کلاس های تمرینی اضافه به صورت رایگان گرفت. این کلاس ها در آموزشگاه آوا توسط هنرجویان قدیمی و طراز اول هر استاد و تحت نظر استاد اداره می شوند و برای کلیه هنرجویان آموزشگاه آوا به صورت رایگان تشکیل می شوند.

کلاس های تمرینی برای ساز هایی مانند گیتار بسیار کاربردی می باشد. اگر علاقه مند به شروع کلاس گیتار هستید، برای مشاهده لیست بهترین کلاس های آموزش گیتار در کرج و آدرس آن ها می توانید به صفحه کلاس گیتار در کرج، مراجعه نمایید.

کلاس هارمونیکا در آموزشگاه موسیقی آوا

همانطور که می دانید، هارمونیکا یا همان ساز دهنی، یک ساز کوچک است و یادگیری آن خیلی سخت نیست. هارمونیکا در بعضی از آموزشگاه های موسیقی در کرج آموزش داده می شود. در آموزشگاه موسیقی آوا، کلاس های هارمونیکا توسط استاد زویا افسری برگزار می شود. استاد افسری دارای مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر تهران و مدرس ساز های هارمونیکا و فلوت کلیددار هستند. از فعالیت های ایشان می توان به داوری سومین دوره جشنواره هارمونیکا و برگزاری مستر کلاس در این دوره، شرکت در مستر کلاس پروفسور نولون بارگین نوازنده ی اتریشی، شرکت در مستر کلاس استیو بیکر نوازنده ی انگلیسی، سابقه ی تدریس در هنرستان دختران کرج و دانشکده ی علمی کاربردی و تالیف کتاب الفبای هارمونیکا به همراه الیاس دژاهنگ اشاره کرد. اگر قصد ثبت نام کلاس هارمونیکا در کرج را دارید، استاد افسری، از اساتید خوب در این زمینه هستند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...