مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار


مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار

مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار واقع در تقاطع خیابان کرشته و بلوار رسول اکرم (ص) فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد. ساعت کار و پاسخگویی این شعبه همه روزه از ساعت 9:00 الی 21:00 می باشد. این نمایندگی از نظر محیط کاری دارای فضای باز و لابی مناسب و کلاس‌های آموزشی استاندارد می باشد. مساحت این نمایندگی بالغ بر 500 متر مربع فضای آموزشی در 2 طبقه است و طبقه همکف آن کاربری اداری و کلاس های تئوری و سایت های مجهز به بهترین تجهیزات هوشمند آموزشی است و طبقه فوقانی کلاس های تئوری و زبان می باشند. مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار مجهز به لابراتوار‌های مجهز به سیستم‌های حرفه‌ای برای اجرای نرم افزاری در زمینه های فناوری اطلاعات، گرافیک، معماری، مکانیک و ... و بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات می باشد. همچنین مشاوره رایگان و تخصصی و تعیین سطح رایگان برای متقاضیان زبان انگلیسی در این نمایندگی انجام می شود.

کلاس های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار

دپارتمان های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار شامل دپارتمان ICT، آموزش های برون سازمانی، زبان های خارجی، سینمای دیجیتال، طراحی لباس، مالی و حسابداری، مدیریت و نرم افزارهای فنی و مهندسی می باشد. دپارتمان ICT شامل کلاس برنامه نویسی، طراحی وب سایت (CIW)، دوره های CISCO، شبکه و امنیت اطلاعات، برنامه نویسی موبایل و کلاس ICDL است.

دپارتمان زبان های خارجی شامل دوره­ های ترمیک (عادی)، دوره های مکالمه آزاد، دوره­ های فیلم و دوره های ترکیبی با آهنگ می باشد. اگر قصد ثبت نام در کلاس مکالمه زبان انگلیسی و یا کلاس های دیگر را دارید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار تماس بگیرید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...