درآمد ناخن کار و بازار کار کاشت ناخن

درآمد ناخن کار و بازار کار کاشت ناخن

بررسی درآمد ماهانه ناخن کار و بازار کار کاشت و طراحی ناخن در تهران و شهرستان ها و راه های افزایش درآمد کاشت ناخن

آموزشگاهان
آموزشگاهان

برای کسب درآمد در حوزه ی ناخن باید هنرآموزان بعد از گذراندن دوره کاشت ناخن یا دوره طراحی ناخن یک مدت به عنوان کار آموز در کنار یک ناخن کار حرفه ای فعالیت کنند تا به اندازه کافی مهارت کسب کنند. مدت زمانی که به عنوان کارآموز باید فعالیت کنید، بستگی به میزان تمرین و فعالیت شما دارد و اگر تمرین تان زیاد باشد با گذراندن 2 ماه کارآموزی می توانید به مهارت کافی برسید. سالن ها و آموزشگاه های زیادی هستند که می توانید با هزینه کم به عنوان کارآموز در آنها مشغول به کار شوید.

معمولا در هر سالن زیبایی 2 الی 3 ناخن کار مشغول به کار هستند و به علت تقاضای زیاد مشتری ها، نیاز به نیروی کار در این صنف همواره وجود دارد. یکی از دلایلی که بازار کار ناخن کار ها رونق خوبی دارد این است که مشتری های ناخن، رده سنی گسترده ای را در بر می گیرد و از 15 سال تا خانم های سن بالا را شامل می شود. یکی از دلایل دیگر خوب بودن بازار کار ناخن، مراجعه مجدد برای ترمیم است. افرادی که کاشت ناخن انجام می دهند بعد از مدتی ناخن هایشان نیاز به ترمیم پیدا می کند و باید مجددا به ناخن کار خود مراجعه کنند. مهم ترین عامل برای بازگشت مشتری مهارت و کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری است.

درآمد ماهیانه ناخن کار چقدر است؟

شاید گفتن یک عدد مشخص برای میزان درآمد ناخن کار صحیح نباشد. زیرا میزان درآمد یک ناخن کار یا آرایشگر به عوامل زیادی مانند مهارت و کیفیت کار، منطقه جغرافیایی و شهر، محیط سالن و میزان سرمایه گذاری در آن، نوع تبلیغات  و خیلی ازعوامل دیگر بستگی دارد. به طور کلی درآمد ناخن کار مبتدی در تهران ماهانه 2 الی 4 میلیون، درآمد ناخن کار نیمه حرفه ای 5 تا 10 میلیون و درآمد ناخن کار حرفه ای 10 تا 15 میلیون تومان است.

وضعیت جذب نیروی ناخن کار در شهرستان ها چگونه است؟

در شهرستان ها فرصت های کاری بیشتری برای نیرو های ناخن کار وجود دارد و به همین دلیل هنوز هم افراد زیادی از شهرستان ها به تهران می آیند و در دوره آموزش کاشت ناخن آموزشگاه های آرایشگری شرکت می کنند. اگر به دنبال درآمد خوب در زمینه ناخن هستید و می خواهید حرفه ای فعالیت کنید، حتما دوره طراحی ناخن و کاشت ناخن را بگذرانید.

بهترین روش برای افزایش درآمد ناخن کار ها چیست؟

طبق تجربه بهترین روش برای دیده شدن و جذب مشتری در صنف آرایشگری و زیبایی فعالیت در فضای مجازی است. این فعالیت می تواند گذاشتن نمونه کار ها در فضای مجازی و یا تبلیغات در صفحه ها و کانال های مربوط به شهرتان باشد. سعی کنید به طور مستمر در فضای مجازی تولید محتوا داشته باشید.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...