آموزشگاه موسیقی پل


آموزشگاه موسیقی پل

از آموزشگاه های موسیقی در مهرشهر کرج می توان به آموزشگاه موسیقی پل اشاره کرد. آموزشگاه موسیقی پل دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این آموزشگاه دارای فضایی بسیار زیبا و هنری به همره اساتیدی مجرب است.

یکی از کلاس هایی که در آموزشگاه پل به صورت حرفه ای برگزار می شود، کلاس گیتار است. کلاس گیتار در سبک فلامنکو به صورت تخصصی در این آموزشگاه تدریس می شود. کمتر آموزشگاهی این سبک را با اساتید حرفه ای برگزار می کند.

برای مشاهده نمونه کار هنرجویان آموزشگاه پل می توانید به صفحه اینستاگرام آموزشگاه مراجعه کنید. برای ثبت نام در کلاس گیتار در کرج می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

ساعت کاری آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل همه ی روز ها به جز تعطیلات رسمی از ساعت 10 صبح الی 9 شب فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی پل

تقریبا همه ی کلاس های موسیقی در آموزشگاه پل برگزار می شود. کلاس هایی مانند کلاس هنگ درام، کلاس ویولن، کلاس گیتار، کلاس تار و سه تار، کلاس موسیقی کودک، کلاس هارمونیکا، کلاس پیانو، کلاس آواز و بسیاری از ساز های دیگر در آموزشگاه موسیقی پل برگزار می شود. اگر قصد ثبت نام کلاس آواز در کرج یا کلاس ساز های مختلف را دارید، آموزشگاه پل یکی از آموزشگاه های خوب در منطقه مهرشهر است.

کلاس گیتار در آموزشگاه موسیقی پل

اساتید زیادی در آموزشگاه های موسیقی کرج به تدریس گیتار مشغول هستند اما بیشتر آن ها در سبک های کلاسیک و پاپ فعالیت دارند. اساتید کمی در کرج سبک فلامنکو تدریس می کنند. اگر علاقمند به یادگیری گیتار در سبک فلامنکو به صورت حرفه ای هستید می توانید در کلاس های استاد هادی کلانتری که از اساتید به نام در سبک فلامنکو هستند، در آموزشگاه موسیقی پل ثبت نام کنید.

علاوه بر کلاس های اصلی گیتار، یک سری کلاس برای تمرینات گروهی توسط استاد کلانتری تشکیل می شود. زمان این کلاس ها 2 ساعت بوده و هدف از این کلاس ها آمادگی هنرجو ها برای اجرا های گروهی و همنوازی است.

کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی پل

یکی از مدرسین کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی پل، جناب آقای یاسر عدل هستند. وی مدرس پیانو و علوم آهنگسازی و تحصیلکرده در رشته نوازندگی ساز جهانی دانشگاه تهران در سال 84 دانشگاه تهران بوده و مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته آهنگسازی و دریافت نمره عالی در سال 92 به پایان رساند. وی عضو خانه موسیقی ایران بوده و از سوابق ایشان می توان به تدریس پیانو و تئوری موسیقی در کلاس های آزاد هنری دانشگاه تهران، تدریس پیانو در دانشگاه علمی کاربردی واحد البرز، تدریس پیانو تخصصی در دانشگاه علمی کاربردی واحد 29، تدریس پیانو تخصصی هنرستان موسیقی پسران کرج، تدریس پیانو در کنسرواتوار تهران، تدریس درس هارمونی در دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 و تدریس پیانو، سلفژ، دروس تئوری موسیقی در آموزشگاه های تهران و کرج اشاره کرد. برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد سوابق و فعالیت های استاد عدل به صفحه بهترین استاد پیانو در کرج مراجعه کنید.

کلاس آواز در آموزشگاه موسیقی پل

کلاس آواز اصیل ایرانی در آموزشگاه موسیقی پل توسط استاد نسرین امینی برگزار می شود. استاد امینی دوره های آواز،طرح آواز و تکمیل ردیف کریمی و دوامی را زیر نظر بانو پریسا از سال ۱۳۵۹ گذرانده است. همچنین اتمام ردیف طاهرزاده و آموزش زیر نظر استاد محسن کرامتی به مدت ۳سال و کلاس های آواز و تحلیل ردیف را زیر نظر استاد محمدرضا لطفی ب مدت ۳سال پیاپی گذرانده و هنرجوی تحسین شده توسط ایشان هستند. از افتخارات ایشان می توان به راهیابی به دوره تخصصی کارگاه استاد شجریان اشاره کرد.

از فعالیت های ایشان می توان به همکاری و اجرا به همراه استاد سیاوش زندگانی در سالن های کنسرت و رادیو از سال ۱۳۵۱، همکاری با گروه دلبانگ و باران و ضبط آثار و اجراهای مختلف و تدریس آواز بانوان به شکل خصوصی و در آموزشگاه های کرج از سال ۱۳۷۰ اشاره کرد. برای مشاهده نمونه کار های استاد امینی می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.


تماس با ما

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

آموزشگاه موسیقی پل

ارسال نظر

Loading...
 • رضا
  استاد رجبی برای سلفژ و آواز خیلی استاد خوبی هستن
 • محدثه عزیزی
  آموزشگاه پل یکی از آموزشگاه های خوب موسیقی توی مهرشهره که فضای خیلی خوبی داره، از نظر دسترسی هم خیلی عالیه، توی خیابون 100 شرقی هست که جلوی آموزشگاه جای پارک ماشین هم داره
  • مدیر سایت

   یکی از زیبا ترین فضاها رو داره در بین آموزشگاه های موسیقی کرج

 • آرین کواکبی
  کلاس های گیتار استاد کلانتری حرف نداره 😍
 • مهدیس
  از خوبیای آموزشگاه پل هر چی بگم کم گفتم، بهترینه
 • مجتبی رحمتی
  سلام میخواستم بدونم کلاس های گیتار آموزشگاه پل یه نفره هستش یا گروهی؟ ممنون
  • مدیر سایت

   سلام

   کلاس های بیشتر آموزشگاه های موسیقی به صورت خصوصی و تک نفره هست. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.