آموزشگاه موسیقی گام


آموزشگاه موسیقی گام

آموزشگاه موسیقی گام در نزدیکی سه راه گوهردشت کرج واقع شده است. آموزشگاه موسیقی گام با مدیریت شهرام فقیهی و دارای مجوزرسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. استاد شهرام فقیهی دارای مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی و مدرس نوازندگی گیتار کلاسیک وآهنگسازی، فرم، هارمونی پراتیک، سلفژ ارکستراسیون هستند. آموزشگاه موسیقی گام در کرج، کلاس های آموزشی انواع ساز های ایرانی، جهانی و دوره های آموزش آهنگسازی، تنظیم و ارکستراسیون را برگزار می کند. کلاس موسیقی کودک و استعدادیابی کودکان توسط کادر مدرسین آموزشگاه در آخر هر دوره نیز از جمله کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی گام است. آموزشگاه موسیقی گام دارای سالن کنسرت بوده و در آخر هر ترم کنسرت های هنرجویی با اجرای هنرجویان و اساتید برگزار می شود. همچنین امکان حضور والدین در کلاس های آموزشی برای  آرامش خاطر از نحوه تدریس استاد مربوطه در آموزشگاه گام فراهم است.

از خدمات دیگر آموزشگاه گام می توان به اجرای گروه نوازی و کنسرتهای آموزشگاهی برای کودکان اشاره کرد.  تشکیل کلاس های گروه نوازی، مستر کلاس برای سازهای ایرانی و جهانی و کلاس های آواز گروهی ( گروه کر) در سالن آموزشگاه موسیقی گام انجام می شود.

ساعت کاری آموزشگاه موسیقی گام

ساعت کاری آموزشگاه موسیقی گام از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 10 صبح الی 9 شب می باشد.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی گام

کلاس های آموزشی در آموزشگاه گام هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شود. یکی از ویژگی های آموزشگاه موسیقی گام این است که در صورت تمایل می توانید در هنگام آموزش در کنار فرزند خود حضور داشته باشید. اساتید آموزشگاه گام اساتید با تجربه از دانشگاه هنر، دانشگاه تهران و کنسرواتوار و دانش آموختگان رشته موسیقی و مولفان و نخبگان هستند.

در آموزشگاه گام کلاس های مختلفی از جمله کلاس های نوازندگی سازهای ایرانی، جهانی و آواز، دوره‌ های آموزش آهنگسازی، تنظیم و ارکستراسیون، کلاس موسیقی کودک ( ارف ) برگزار می شود. در پایان دوره کلاس های موسیقی کودک استعدادیابی کودکان توسط کادر مدرسین آموزشگاه انجام می شود. کلاس های آموزشی در آموزشگاه مسویقی گام هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شود. همچنین تدریس موسیقی با متد بین‌المللی ABRSM به زبان انگلیسی برای هنرجویان علاقه‌مند به اخذ مدارک بین المللی موسیقی در آموزشگاه موسیقی گام کرج انجام می شود. از دیگر کلاس های آموزشی در آموزشگاه گام می توان به کلاس های تئوری موسیقی، کلاس سلفژ و هارمونی اشاره کرد. اگر قصد ثبت نام در کلاس سلفژ در کرج را دارید، همین حالا با شماره تلفن های آموزشگاه گام تماس بگیرید.

خدمات آموزشی در آموزشگاه موسیقی گام

آموزشگاه موسیقی گام در راستای آموزش بهتر و پیشرفت هنرجویان اقدا م به ارائه خدماتی مانند اجرای گروه نوازی و کنسرت های آموزشگاهی برای کودکان، تشکیل کلاس های گروه نوازی و مسترکلاس برای سازهای ایرانی و جهانی در سالن آموزشگاه، تشکیل کلاسهای آواز گروهی ( گروه کر)، برگزاری کنسرتهای هنرجویی با اجرای هنرجویان و اساتید آنها در آخر هر ترم در سالن آموزشگاه، برگزاری دوره‌های اجرا در استودیو برای هنرجویان متوسطه و پیشرفته در استودیو آموزشگاه کرده است.

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در کرج به همراه آدرس و تلفن آن ها به دسته بندی آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...