لیست بهترین کلاس های آموزش موسیقی کودک (ارف) در تهران


کلاس موسیقی کودک در تهران (ارف)

لیست بهترین کلاس های آموزش موسیقی کودکان (ارف) در تهران توسط بهترین معلمین موسیقی کودک

آموزشگاه موسیقی بهاراندیشه

آموزشگاه موسيقي بهارانديشه از سال ١٣٧٩ و در منطقه قلهك آغاز به فعاليت كرده است.زمينه فعاليت آموزشگاه، تدریس خصوصی کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک در تمام نقاط تهران با اساتید مجرب خانم و آقا و تدريس آنلاين در كل ايران و خارج از كشور ميباشد.

در این آموزشگاه كلاس های آموزش گیتار، كلاس آموزش ارگ، كلاس آموزش پیانو، كلاس آموزش ویولن، كلاس آموزش درامز، كلاس آموزش فلوت، كلاس آموزش سازدهنی، كلاس آموزش تار و سه تار، كلاس آموزش سنتور، کلاس موسیقی کودک، كلاس آموزش دف، كلاس آموزش تنبک، كلاس آموزش نی، كلاس آموزش تنبور، كلاس آموزش دیوان، كلاس آموزش کمانچه، كلاس آموزش عود، كلاس آموزش تمپو، كلاس آموزش کاخن، كلاس قانون، كلاس دایره، كلاس آموزش آکاردئون، كلاس آموزش دوتار، كلاس آموزش ترومپت، كلاس آموزش کلارینت، كلاس آموزش ساکسیفون و ... برگزار می شود.

 • waze

تهران، شريعتی، دو راهی قلهک، پلاک 775، طبقه 2، واحد 7

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه در منطقه اقدسیه تهران از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه یکی از آموزشگاه های معتبر و برتر منطقه است که مدیریت آن با علی زند وکیلی می باشد. آموزشگاه ناردونه دارای دو شعبه در اقدسیه و پاسداران است. در آموزشگاه موسیقی ناردونه تدریس حرفه ای انواع ساز ها و آموزش آواز، صدا سازی و سلفژ توسط بهترین مدرسان و اساتید انجام می شود. اساتید و کادر مدیریت آموزشگاه ناردونه همگی ازدانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های موسیقی هستند.

 • waze

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش بوستان، رو به روی سفارت چین، پلاک 66، واحد 5

آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه موسیقی هنر پارسه در خیابان مفتح شمالی، یک آموزشگاه موسیقی کودک و بزرگسال با مجوز درجه یک است. در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه تقریبا تمامی ساز ها تدریس می شود. کلاس هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود عبارتند از : کلاس گیتار، کلاس آواز، کلاس پیانو، کلاس کیبورد، کلاس تنبک، کلاس دف، کلاس سنتور، کلاس ویولن.

 • waze

تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تر از مطهری جنب پمپ بنزین، پلاک 425

آموزشگاه موسیقی فردوس

 آموزشگاه موسیقی فردوس در تهران پیشرو در خدمات آموزش آنلاین موسیقی در همه ی ساز ها و سبک های موسیقی است. آموزشگاه موسیقی فردوس در زمینه موسیقی سنتی ایرانی نسبت به آموزشگاه های دیگر دارای برتری خاصی می باشد. مدیریت آموزشگاه موسیقی فردوس، سرکار خانم بهاره نوروزی پور هستند.

 • waze

تهران، مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب ، پلاک ۱۴۸، واحد 6

آموزشگاه موسیقی گشتاسب

آموزشگاه موسیقی گشتاسب در منطقه نیاوران تهران جزو معدود آموزشگاه هایی است که در زمینه تمام ساز ها و رشته های موسیقی فعالیت دارد. در آموزشگاه گشتاسب کلاس های خاص مانند کلاس کمانچه ، کلاس دف ، کلاس فلوت ، کلاس درامز ، کلاس هارمونیکا ، کلاس ویولن سل ، کلاس پرکاشن و ساز های پر طرفدار مانند کلاس تار ، کلاس سه تار ، کلاس گیتار ، کلاس پیانو ، کلاس سنتور ، کلاس تنبک  و ... برگزار می شود.

 • waze

تهران، نیاوران، ابتدای بازدار (کامرانیه)، ساختمان کامرانیه، طبقه سوم

آموزشگاه موسیقی پارس

آموزشگاه موسیقی پارس در تهران و در خیابان شیخ بهایی شمالی، از سال 1364 تا به امروز فعالیت دارد. از جمله فعالیت های مهم آموزشگاه موسیقی پارس می توان به ، توسعه روش های خلاقانه در موسیقی کودکان و  برگزاری کلاس های آموزشی موسیقی ارف برای کودکان و نوجوانان و همچنین آموزش مربیان در سراسر ایران  اشاره کرد.

 • waze

تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، نبش کوچه طالقانی، آموزشگاه موسیقی پارس

آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام واقع در شرق تهران ( بزرگراه رسالت ) با رویکرد استفاده از متد و روش های آموزشی جدید، فعالیت می کند. آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت خود را از سال 1384 و با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.

 • waze

تهران، بزرگراه رسالت، آیت شمالی، ضلع شمال شرقی چهارراه سرسبز، پلاک ۷۶۵

کلاس موسیقی کودک در تهران

آموزش موسیقی کودکان با روش اُرف تعلیم داده می شود. آموزش موسیقی به کودکان باعث شادابی و نشاط آن ها و کاهش استرس می شود. اگر کودکان از سن پایین موسیقی را شروع کنند، در آینده برای یادگیری ساز های دیگر آمادگی بیشتری دارند. کلاس های موسیقی کودک یا همان ارف مخصوص کودکانی است که به دلیل کم بودن سنشان نمی توانند یادگیری ساز را به صورت تخصصی شروع کنند.

در کلاس موسیقی کودک آشنایی با موسیقی و وزن خوانی و نواختن ساز های ابتدایی مانند بلز، فلوت ریکوردر، طبلک، دایره زنگی به کودکان آموزش داده می شود. این آموزش ها پیش زمینه ای برای یادگیری ساز های تخصصی در سنین بالاتر است. در سنین بالاتر می توانید کودک خود را در کلاس گیتار ، کلاس فلوت ، کلاس پیانو و ساز های دیگر ثبت نام کنید. کلاس موسیقی کودک در محیطی شاد و کودکانه اجرا می شود.

آموزش موسیقی ارف به کودکان توسط آهنگساز آلمانی کارل ارف ابداع شد و دلیل نامگذاری آن اسم ابداع کننده اش است. آموزش موسیقی کودک (ارف) به کودکان بر پایه موسیقی، حرکت و کلام است. آموزش ارف به کودکان با حرکاتی موزون همراه با آواز و ریتم انجام می شود تا برای کودکان جذاب تر شود و علاقه ی آنها به یادگیری بیشتر شود. این حرکات شامل دست زدن های ریتمیک و موزون، پایکوبی و خواندن شعر و آواز های کودکانه است.

سن مناسب آموزش موسیقی به کودکان

سن مناسب برای آموزش موسیقی به کودکان معمولا از 2 سال تا 5 سال است اما در خیلی از آموزشگاه های موسیقی تا 11 سال نیز ادامه دارد. البته همه ی کودکان از نظر ذهنی و جسمی مثل هم نیستند و شرایط متفاوت است. هر پدر و مادری فرزند خود را بهتر می شناسد و هر زمانی که احساس می کنید فرزندتان آمادگی یادگیری دارد می توانید در کلاس های موسیقی کودک ثبت نام کنید. اگر کودکتان 5 سال به بالا است ممکن است توانایی یادگیری ساز های اصلی را نیز داشته باشد.

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در زمینه کلاس موسیقی کودک هستید، در آموزشگاهان به دسته بندی کلاس موسیقی کودک مراجعه کنید و آموزشگاه های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین آموزشگاه موسیقی را انتخاب نمایید.

فواید کلاس موسیقی برای کودکان

آموزش ارف کودکان باعث افزایش ضریب هوشی، خلاقیت و عملکرد هم زمان دو نیمکره و افزایش توانایی های کودک شما می شود. همچنین یادگیری موسیقی ارف صبوری کودک شما را بهبود می بخشد.

 • سن مناسب برای کلاس موسیقی کودک چند سال است؟

  کلاس موسیقی کودک مناسب برای کودکان 2 تا 5 سال است اما کودکان تا 12 سال هم می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

 • فواید کلاس موسیقی کودک چیست؟

  کلاس موسیقی کودک باعث افزایش ضریب هوشی، خلاقیت و عملکرد هم زمان دو نیمکره و افزایش توانایی های کودکان می شود.

 • بهترین کلاس موسیقی کودک در تهران در کدام آموزشگاه است؟

  برای مشاهده و مقایسه لیست آموزشگاه هایی که کلاس موسیقی کودک دارند به دسته بندی کلاس موسیقی کودک در وبسایت آموزشگاهان مراجعه نمایید.

بهترین مدل گیتار برای شروع - معرفی + قیمت + نکات مهم
مقالات موسیقی

بهترین مدل گیتار برای شروع

اگر جزو افرادی هستید که می خواهید برای اولین بار یادگیری گیتار را شروع کنید و نمی دانید که چه مدل گیتاری بخرید، با این مطلب از آموزشگاهان همراه باشید. در این مطلب قصد معرفی سه مدل از بهترین مدل‌های گیتار برای شروع را داریم. این مدل ها هم از نظر قیمت مناسب هستند و هم از نظر استاندارد مورد تایید همه‌ی اساتید گیتار هستند.


ارسال نظر

Loading...