آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرسرا


آموزشگاه آرایشگری هنرسرا در میدان انقلاب تهران، برگزار کننده کلاس های آموزشی به صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمامی رشته‌های آرایشگری و مراقبت صورت، پوست، مو و ناخن است. با شرکت در دوره های آموزشی هنرسرا هم می توانید گواهی معتبر از آموزشگاه و هم مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت کنید. همچنین شرایط پرداخت اقساطی دوره‌های آموزشی عمومی و خصوصی کوتاه مدت در آموزشگاه هنرسرا وجود دارد و شهریه های آموزشگاه آرایشگری هنرسرا از سایر آموزشگاه ها مناسب تر است.

فضای آموزشگاه مجهز به تجهیزات آرایشگری حرفه ای و دارای کارگاه های عملی می باشد. آموزش رشته های مختلف توسط مدرسین حرفه ای و با تجربه در این آموزشگاه انجام می شود. در هنرسرا دوره های فشرده و کوتاه مدت به صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود. همچنین برای هنرجویانی که از شهرستان در کلاس ها شرکت می کنند، شرایط فراهم کردن محل اقامت در خوابگاه وجود دارد.

دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرسرا

تقریبا تمامی دوره های آرایشگری در هنرسرا برگزار می شود. این دوره ها شامل دوره های آموزش حرفه ای خدمات مو مانند آموزش رنگ مو، آموزش کراتینه مو، براشینگ مو، کوتاهی ژورنالی، پیرایشگر کودک، کوتاهی مو، شینیون مو، بافت مو و دوره های آموزش حرفه ای خدمات پوست مانند آموزش پاکسازی پوست، طراحی با حنا، اصلاح و ابرو،  اپیلاسیون، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و دوره آموزش حرفه ای خدمات گریم و میکاپ مانند دوره آموزش آرایش و پیرایش، آرایش صورت، آرایش عروس، خودآرایی و چهره پردازی کودک و دوره های آموزش حرفه ای خدمات ناخن مانند آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن و دوره های آموزش حرفه ای خدمات اکستنشن مانند آموزش اکستنشن مو و آموزش اکستنشن مژه است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...