آموزشگاه علمی راه اندیشه


آموزشگاه علمی راه اندیشه در سال 1390 با مدیریت مهندس علیرضا عربشاهی در منطقه 2 تهران تاسیس شد. آموزشگاه علمی راه اندیشه فقط همین یک شعبه را دارد. مهندس عربشاهی از دبیران فیزیک پیش کسوت کنکور بوده و از دهه پنجاه در دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران، تدریس می نمایند. کلاس های کنکور راه اندیشه شامل دروس پیش و پایه (اول، دوم و سوم دبیرستان) است و تمامی دروس به طور کامل و به صورت تشریحی و مفهومی تدریس می شوند و سپس نکات تستی و روش های تست زنی تدریس می شوند.

کلاس های کنکور رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک شامل تمامی دروس اختصاصی و عمومی است و مدت برگزاری این کلاس ها یک سال تحصیلی می باشد. کلاس های تست زنی و نکات مهم هر ساله بعد از عید نوروز برگزار می شوند و معمولا مدتی در حدود 2 ماه دارند و در این کلاس ها فقط به نکات مهم و تست زنی در آن ها پرداخته می شود.

در آموزشگاه راه اندیشه کلاس های VIP آنلاین نیز وجود دارد که دانش آموزان می توانند از طریق میکروفن با استاد مکالمه زنده داشته باشند و اشکالات خود را رفع کنند. ظرفیت این کلاس ها برای بازدهی بیشتر به صورت 20 نفره می باشد. برای مشاهده لیست سایر آموزشگاه های کنکور در تهران می توانید به صفحه کلاس کنکور در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...