لیست بهترین کلاس کنکور در تهران


کلاس کنکور در تهران

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های کنکور، تست زنی و مشاوره تحصیلی در مناطق مختلف تهران با بهترین اساتید کنکور به همراه آدرس و تلفن

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران می باشد که از برترین اساتید کنکور در کلاس های آموزشی خود بهره می برد. این آموزشگاه فعالیت خود را با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز نموده است و بیش از 30 سال سابقه کار حرفه ای در امر آموزش و مشاوره کنکور دارد. در آموزشگاه هشترودی انواع کلاس ها برای مقاطع تحصیلی مختلف برگزار می شود.

دوره های آموزشی هشترودی شامل آموزش دورازدهم + کنکور، طرح جامع یازدهم، طرح جامع دهم، برگزاری کلاس های vip، انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی و کلاس های ویژه نکته تست با برترین دبیران می باشد. تمامی دوره ها به صورت گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی با برترین اساتید کنکور برگزار می شود.

 • waze

ستارخان، مابین چهارراه خسرو و پل یادگار امام، روبروی پست بانک، پلاک 3، طبقه 3 (جنب بازار سنتی ستارخان)

موسسه آموزشی کیسان

یکی از کامل ترین موسسه های آموزشی کشور، موسسه آموزشی کیسان است. کلاس ها و دوره های آموزشی در آموزشگاه کیسان به صورت حضوری و آنلاین  برگزار می شود. دوره های آموزشی در آموزشگاه کیسان در شش دسته ی تقویتی، کلاس کنکور، زبان خارجه، کامپیوتر، مهارت فردی و مشاوره و 20 دوره ی  آموزشی به صورت گروهی و نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شود. موسسه آموزشی کیسان دارای اپلیکیشن منحصر به فرد و کتب آموزشی می باشد. موسسه کیسان در سال های 96 و 97 موفق به کسب عنوان برند برتر آموزشی سال شده است.

 • waze

تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه دوم پلاک ۱۵ واحد ۱۰

آموزشگاه علمی راه اندیشه

آموزشگاه علمی راه اندیشه در سال 1390 با مدیریت مهندس علیرضا عربشاهی در منطقه 2 تهران تاسیس شد. آموزشگاه علمی راه اندیشه فقط همین یک شعبه را دارد. مهندس عربشاهی از دبیران فیزیک پیش کسوت کنکور بوده و از دهه پنجاه در دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران، تدریس می نمایند. کلاس های کنکور راه اندیشه شامل دروس پیش و پایه (اول، دوم و سوم دبیرستان) است و تمامی دروس به طور کامل و به صورت تشریحی و مفهومی تدریس می شوند و سپس نکات تستی و روش های تست زنی تدریس می شوند.

 • waze

تهران، بزرگراه جلال آل احمد (غرب به شرق)، بین شهر آرا و پل گیشا،جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶

آموزشگاه کنکور ندای دانش

اگر به دنبال یک آموزشگاه علمی و تقویتی هستنید، آموزشگاه کنکور ندای دانش در منطقه هفت حوض یکی از آموزشگاه هایی است که در زمینه کنکور، کلاس های تقویتی و کلاس های خصوصی فعالیت دارد در کلاس های کنکور آموزشگاه ندای دانش تکنیک ها و مهارت های تست زنی، مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی از فعالیت های اصلی این آموزشگاه است.

 • waze

تهران، نارمک، ضلع شرقی میدان هفت حوض، کوچه فاطمه زهرا، پلاک 11

آموزشگاه کنکور هدف

دفتر مرکزی آموزشگاه کنکور هدف در میدان ونک تهران واقع شده است. واحد دختران آموزشگاه هدف به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی گاندی ۱۲ (جنب مجتمع خورشید)، پلاک ۲۵۳۴ و واحد پسران هدف به نشانی خیابان میرداماد، ضلع شمالی میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق) است.

 • waze

تهران، میدان ونک، خیابان ونک، نرسیده به اتوبان کردستان، مجتمع آینه ونک، طبقه اول، واحد۱۰۴

آموزشگاه کنکور ماهان

اگر به دنبال کلاس کنکور در تهران هستید، آموزشگاه کنکور ماهان در میدان انقلاب می تواند یکی از گزینه های خوب برای شما باشد. مشاوره صحیح و برنامه‌ریزی دقیق تا کنکور از خدمات ویژه آموزشگاه کنکور ماهان است. از عواملی که می تواند باعث موفقیت شما در کنکور شود، انتخاب آموزشگاه خوش‌نام و معروف، استفاده از اساتید بنام و موفق، مطالعه خوب و مداوم دروس با ساعت بالا در هفته و  استمرار مطالعه و عدم ایجاد فاصله زمانی تا کنکور است.

 • waze

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، پلاک 62

آموزشگاه کنکور هونر

یکی از آموزشگاه های تخصصی در حوزه کنکور رشته هنر آموزشگاه کنکورهونر در فرمانیه است. آموزشگاه کنکور هونر بزرگترین مجموعه برگزار کننده کلاس های آنلاین کنکور هنر و سال دوازدهم هنر در ايران است. برای مراجعه به آموزشگاه هونر حتماً تعیین وقت قبلی و هماهنگی انجام شود. برای مشاهده نظرات دانش آموزان آموزشگاه هونر در مورد کلاس های آنلاین کنکور هنر و خدمات آموزشگاه می توانید به وبسایت آموزشگاه کنکور هونر مراجعه نمایید. اگر قصد ثبت نام در کلاس کنکور رشته هنر را دارید، آموزشگاه هونر یکی از آموزشگاه های تخصصی برای کنکور رشته هنر است.

 • waze

تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهار راه دوقوز، پلاک14، ساختمان نوریان، واحد1

کلاس کنکور در تهران

اگر یک کنکوری هستید و فرصت زیادی هم برای درس خواندن ندارید و می خواهید در کلاس کنکور ثبت نام کنید، سعی کنید تحت تاثیر تبلیغات آموزشگاه های کنکور قرار نگیرید. تقریبا همه ی آموزشگاه های کنکور تبلیغات یکسانی دارند و همه ی آن ها می گویند با ثبت نام در کلاس های ما همه ی دروس را 100 درصد بزنید و در بهترین دانشگاه های تهران قبول شوید. در هنگام ثبت نام در کلاس های کنکور به سوابق آموزشگاه، تعداد دانش آموزان و تعداد قبولی آن ها حتما توجه کنید. از همه ی این موارد که بگذریم، این خود شما هستید که قبولی تان در کنکور را تضمین می کنید. بدون تلاش شما اگر در بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور هم ثبت نام کنید، نتیجه ای نخواهد داشت.

در کلاس های کنکور، معمولا شما یک مشاور تحصیلی دارید که وی با بررسی نحوه ی درس خواندن و نقاط ضعف شما سعی می کند تا ایرادات شما را برطرف کند و یک برنامه تحصیلی خوب به شما ارائه دهد. شیوه مطالعه در هر درس با درس دیگر متفاوت است و مشاوران تحصیلی در کلاس های کنکور این نکات را به شما آموزش می دهند.

کلاس کنکور در واقع مانند مکمل های ورزشی است. اگر یک ورزشکار بهترین مکمل های ورزشی را مصرف کند، اما تمرین کافی نداشتهباشد، هیچ وقت تغییر در خود نمی بیند. پس دانش آموزان هم با شرکت در کلاس کنکور باید وقت کافی برای انجام تکالیف و درس خواندن بر اساس روش و تکنیک هایی که به آن ها در کلاس هاش کنکور و مشاوره تحصیلی گفته می شود، اختصاص دهند.

کلاس کنکور برای افرادی که پشت کنکور مانده اند نتیجه ی شگفت انگیزی دارد. چون این افراد وقت آزاد بیشتری نسبت به دانش آموزان درحال تحصیل دارند.

آموزشگاهان لیست برترین آموزشگاه های علمی و تقویتی که در زمینه برگزاری کلاس های کنکور فعالیت دارند را در اختیار شما عزیزان گذاشته و می توانید در صفحه ی هر آموزشگاه کنکور درباره آن آموزشگاه بخوانید.

کنکور جزو آزمون هایی است که نمره منفی دارد و هر پاسخ اشتباه مقداری از پاسخ های صحیح تان را از بین می برد. پس اگر در کنکور پاسخ ی کسوال را نمی دانید و یا بین دو گزینه شک زیادی دارید، بهتر است به آن سوال پاسخ ندهید. اگر با نمره منفی و مقدار تاثیر آن در آزمون هایی مثل کنکور آشنایی ندارید، می توانید با مراجعه به صفحه روش محاسبه نمره منفی با آن آشنا شوید. در این صفحه در مورد فرمول محاسبه درصد تست با نمره منفی، محاسبه درصد با نمره منفی آنلاین و نکات مهم در آزمون های دارای نمره منفی توضیح داده ایم.

 • شرکت کردن در آزمون های آزمایشی کنکور مفید است؟

  شرکت کردن در آزمون آزمایشی کنکور باعث افزایش مهارت، مدیریت زمان، کاهش استرس و افزایش  تجربه می شود.

 • اولویت انتخاب دانشگاه های شبانه، روزانه و غیرانتفاعی در انتخاب رشته کنکور چگونه است؟

  بر اساس اعتبار علمی دانشگاه، اولویت انتخاب دانشگاه به ترتیب روزانه، شبانه و غیر انتفاعی است.

 • بهترین زمان برای مطالعه دروس کلاس کنکور چه ساعتی است؟

  بهترین زمان برای مطالعه دروسی که در آن ها ضعیف تر هستید، ساعات اولیه روز است.

 • ثبت نام در کلاس کنکور تا چه اندازه مفید است؟

  کلاس کنکور زمانی مفید است که داوطلب خودش هم تلاش و همکاری کافی را بکند، در غیر این صورت نمی توان از کلاس کنکور انتظار معجزه داشت.

روش محاسبه نمره منفی در آزمون های دارای نمره منفی
مقالات کنکور

روش محاسبه نمره منفی

فرمول و روش محاسبه دقیق نمره منفی در آزمون های دارای نمره منفی و بررسی تاثیر هر پاسخ غلط بر نمره کل آزمون

بهترین دانشگاه های ترکیه معرفی کامل آن ها
مقالات کنکور

بهترین دانشگاه های ترکیه

لیست بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه برای ادامه تحصیل به همراه معرفی کامل آن ها، شرایط پذیرش، تحصیل و شهریه


ارسال نظر

Loading...
 • محمدرضا خسروی
  من دنبال یه آموزشگاه کنکور میگردم برای کلاس های جمع بندی توی چند ماه آخر
  • مدیر سایت

   سلام

   در مورد جزییات کلاس ها اطلاعی نداریم و برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها باید با شماره تلفن های آموزشگاه ها تماس بگیرید.

 • مهدیه غلامی
  اگه بخوایم توی کلاس کنکور ثبت نام کنیم حتما باید کل دروس رو ثبت نام کنیم یا میشه تک درس هم ثبت نام کرد؟
  • مدیر سایت

   معمولا هر درسی که خود دانش آموز بخواد رو ثبت نام میکنن اما باز هم ممکنه قوانین آموزشگاه ها متفاوت باشه

 • آرمان منصوری
  از کجا میتونم بفمم کدام موسسه بیشترین قبولی کنکور را دارد؟
  • مدیر سایت

   سلام

   منبع مشخصی برای این کار وجود نداره اما میتونید توی سایت خود آموزشگاه های کنکور آمار ها و اطلاعات سال های گذشته شون رو ببینید.

 • رضا نعیمی
  آموزشگاهی هست که فقط کلاس های تست زنی برای کنور داشته باشه؟
  • مدیر سایت

   این موضوع رو باید از خود آموزشگاه های کنکور سوال کنید.