آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی


یکی از پر هنرجو ترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران، آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی است که دارای 4 شعبه در تهران و مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می باشد. آموزشگاه فوق تخصصی سیمای هانی از سال 1389 با مدریت سرکار خانم هانیه مردانی فعالیت دارد. آموزشگاه سیمای هانی وابسته به سازمان فنی حرفه ای و وزارت کار است و بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور و دیگر کشور های اروپایی را ارائه می کند. اساتیدی که در آموزشگاه سیمای هانی مشغول به فعالیت هستند، همگی اساتید دوره دیده در خارج از کشور هستند. مواد مصرفی در بیشتر دوره های آموزشی سیمای هانی، رایگان است. سیمای هانی تا دو سال و ورود شما به بازار کار، پشتیبانی نامحدود ارائه می دهد. روز و ساعت کلاس ها در سیمای هانی به انتخاب کار آموزان عزیز می باشد. کلاس های ویژه شاغلین نیز در روز های تعطیل برگزار می شود.

شعب آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی

شعبه مرکزی آن واقع در بلوار فردوس شرق بوده و موارد آموزشی در آن انجام نمی شود. شعبه دوم آن که شعبه صادقیه است، یکی از شعبات برتر سیمای هانی در غرب تهران بوده و با برگزاری تمامی لاین‌های مراقبت و زیبایی و دسترسی سریع به ایستگاه مترو صادقیه فعالیت دارد. شعبه سوم آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی، شعبه علم و صنعت است. در شعبه علم و صنعت نیز تمامی لاین‌های مراقبت و زیبایی برگزار می شود. دسترسی به این شعبه از طریق ایستگاه مترو علم و صنعت بسیار آسان است. شعبه چهارم آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی نیز در نازی آباد واقع شده و همانند شعب دیگر تمامی دوره ها در این شعبه نیز برگزار می شود.

دوره های آموزشی در آموزشگاه سیمای هانی

در آموزشگاه سیمای هانی دوره های آموزشی به 6 دسته ی اصلی خدمات گریم و میکاپ، خدمات تاتو، خدمات مو، خدمات پوست، خدمات ناخن و مدارک تخصصی تقسیم بندی می شوند. دوره های خدمات گریم و میکاپ شامل کلاس های آموزش آرایش و پیرایش، آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)، آموزش آرایش عروس، و آموزش خود آرایی است.

دوره خدمات تاتو شامل کلاس آموزش تاتو صورت (آرایش دائم)، آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروبلیدینگ، آموزش فیبروز ابرو، آموزش تاتو بدن و آموزش طراحی با حنا می باشد. دوره خدمات مو نیز شامل کلاس های آموزش کوتاهی مو، آموزش رنگ مو، آموزش شینیون مو، آموزش کراتینه مو و صافی مو، آموزش بافت مو، آموزش اکستنشن مو و آموزش براشینگ مو است. دوره خدمات پوست شامل کلاس های آموزش پاکسازی پوست، آموزش اصلاح ابرو، آموزش اپیلاسیون بدن، آموزش اکستنشن مژه، آموزش لیفت و لمینت مژه و آموزش لیفت ابرو است. دوره خدمات ناخن شامل دوره های آموزش کاشت ناخن و آموزش طراحی ناخن است.

مدارک تخصصی که در آموزشگاه سیمای هانی ارائه می شود عبارتند از مدرک منشی پزشکی، آموزش پداگوژی و مربیگری، آموزش مدیریت سالن و آموزشگاه، مدرک لیزر موهای زائد، مدرک کار با دستگاه لیزر جوانسازی پوست، مدرک آموزش کار با دستگاه لاغری و تناسب اندام، مدرک آموزش کار با تجهیزات پزشکی و مدرک آموزش ماساژ. برای مشاهده لیست آموزشگاه های ارائه دهنده دوره آموزش کاشت ناخن در تهران به صفحه آموزش کاشت ناخن در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...